Event details

 
Name: XXIII Majówka w Regietowie
Type: National competition
Place, organizer: Regietów, SHK Gładyszów
Start date: 2023-05-20
End date: 2023-05-21

List of horses


Hucul's Path
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Pikada (Ousor) [Odeon-O - Patera ]Ogorzały Marcin I - 80,00 ścieżka do próby 
Szpilka (Goral) [Smolik - Strategia ]Ogorzały Marcin II - 80,00 ścieżka do próby 
Jantra-O (Goral) [Weksel-O - Jagoda ]Boruta Marek III - 80,00 ścieżka do próby 
Arkada (Polan) [Judym - Arktyka ]Pupczyk Łukasz IV - 80,00 ścieżka do próby 
Pralinka-O [Unknown - Unknown ]Boruta Marek V - 80,00 ścieżka do próby 
Worta [Grot - Wieróżka ]Kita Sebastian VI - 80,00 ścieżka do próby 
Formika (Ousor) [Odeon-O - Fabuła ]Ogorzały Marcin VII - 80,00 ścieżka do próby 
Libanka (Ousor) [Odeon-O - Lekcja ]Tełyczka Piotr VIII - 80,00 ścieżka do próby 
Lubawa (Goral) [Nefryt / Goral XXII - Laskowa ]Ogorzały Marcin IX - 80,00 ścieżka do próby 
Bazówka (Hroby) [Jasyr - Baza ]Tełyczka Piotr X - 78,25 ścieżka do próby 
Orfia (Goral) [Smolik - Otoczka ]Ogorzały Marcin XI - 75,00 ścieżka do próby 
Afganka (Goral) [Smolik - Akrobatka ]Pupczyk Łukasz XII - 75,00 ścieżka do próby 
Spłonka (Hroby) [Jasyr - Serbia ]Pupczyk Łukasz XIII - 75,00 ścieżka do próby 
Wybranka (Hroby) [Bogacz - Werchomla ]Tełyczka Piotr XIV - 74,75 ścieżka do próby 
Jura (Ousor) [Odeon-O - Istebna ]Tełyczka Piotr XV - 73,50 ścieżka do próby 
Jakla (Pietrosu) [Nominał - Istria ]Pupczyk Łukasz XVI - 72,50 ścieżka do próby 
Czeczotka (Hroby) [Jasyr - Calówka ]Pupczyk Łukasz XVII - 70,00 ścieżka do próby 
Jaska (Polan) [Jeżyk - Jedyna ]Tełyczka Piotr XVIII - 70,00 ścieżka do próby 
Cygaretka (Polan) [Judym - Cedna ]Pupczyk Łukasz XIX - 65,00 ścieżka do próby 
Sympatia (Polan) [Jeżyk - Sobótka ]Stec Anita I - 65,00 ścieżka huculska juniorzy 
Sympatia (Polan) [Jeżyk - Sobótka ]Przetacznik Paweł II - 65,00 ścieżka huculska juniorzy 
Zumba z Majerza [Potencjał - Z-Olisa ]Wątroba Wiktoria III - 63,50 ścieżka huculska juniorzy 
Prażynka [Wiwat - Pasja z Izb ]Pietras Sandra IV - 59,50 ścieżka huculska juniorzy 
Jucha (Goral) [Czerchan - Istebna ]Przetacznik Martyna V - 57,00 ścieżka huculska juniorzy 
Jad (Polan) [Unknown - Unknown ]Cieśla Lena VI - 55,00 ścieżka huculska juniorzy 
Wag-W [Nefryt / Goral XXII - Figa ]Zamorska Hanna VII - 49,00 ścieżka huculska juniorzy 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ]Iwan Amelia VIII - 45,00 ścieżka huculska juniorzy 
Perła ze Skarbca [Bandita - Pinia ]Olsza Anna IX - 42,00 ścieżka huculska juniorzy 
Wag-W [Nefryt / Goral XXII - Figa ]Rafalska Julia X - 38,75 ścieżka huculska juniorzy 
Jucha (Goral) [Czerchan - Istebna ]Wójcik Nina XI - 38,00 ścieżka huculska juniorzy 
Zamieć Tabun [Saracen - Wisienka ]Wojtas Marika XII - 31,00 ścieżka huculska juniorzy 
Jawa [Powiew - Iryska ]Baranowska Paulina XIII - 31,00 ścieżka huculska juniorzy 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ]Stolarska Marianna XIV - 30,00 ścieżka huculska juniorzy 
Brodka z Izb [Zawilec - Bagietka ]Rojan Weronika I - 77,00 ścieżka eliminacyjna 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ]Grelewicz Oliwia II - 77,00 ścieżka eliminacyjna 
Forsa [Powiew - Forteca ]Tełyczka Piotr III - 76,00 ścieżka eliminacyjna 
Gipsi (Hroby) [Grom - Grzywa ]Kaźmierowska Milena IV - 76,00 ścieżka eliminacyjna 
Pokusa Tabun [Saracen - Prowcza Tabun ]Hetman-Matyjasik Katarzyna V - 76,00 ścieżka eliminacyjna 
Jarsa [Powiew - Janulka ]Tełyczka Piotr VI - 75,00 ścieżka eliminacyjna 
Puszta z Brzezia [Baca - Ponowa ]Drewno Julia VII - 74,00 ścieżka eliminacyjna 
Wać Panna z Załpy (Goral) [Literek-O - Wella ]Hojda Zuzanna VIII - 73,50 ścieżka eliminacyjna 
Nigora [Szaman - Narnia Tabun ]Szyba-Giżyńska Marta IX - 73,00 ścieżka eliminacyjna 
Felira (Pietrosu) [Pociask - Weduta ]Kaźmierska Milena X - 73,00 ścieżka eliminacyjna 
Pączek [Natan - Pantera ]Szyba-Giżyńska Marta XI - 71,00 ścieżka eliminacyjna 
Selen [Omar z Brzezia - Stokrotka ]Hetman-Matyjasik Katarzyna XII - 71,00 ścieżka eliminacyjna 
Folder [Potencjał - Fala ]Kurowski Rafał XIII - 68,00 ścieżka eliminacyjna 
Tytus [Czerchan - Trzcinka ]Pupczyk Łukasz XIV - 67,50 ścieżka eliminacyjna 
Worta [Grot - Wieróżka ]Kita Sebastian XV - 65,00 ścieżka eliminacyjna 
Piękna-O [Ważniak - Polana ]Szczęsna Oliwia XVI - 64,75 ścieżka eliminacyjna 
Jawa [Powiew - Iryska ]Dobrowolska Maja XVII - 63,00 ścieżka eliminacyjna 
Czarka [Piaf - Czacza ]Gładkowski Jacek XVIII - 62,50 ścieżka eliminacyjna 
Aronn-W (Hroby) [Sanderus - Arnika-W ]Bielanin-Dyląg Karolina XIX - 61,00 ścieżka eliminacyjna 
Angora-W [Szpak - Girgonia ]Polaszek Robert XX - 57,50 ścieżka eliminacyjna 
Jedyna [Hasan z Sadyby - Jagienka ]Salamon Olga XXI - 55,50 ścieżka eliminacyjna 
Zorba z Majerza [War - Z-Olisa ]Abram Patrycja XXII - 55,50 ścieżka eliminacyjna 
Czajka (Hroby) [Junior / Junior-J - Cyrkonia ]Ruta Sylwia XXIII - 54,00 ścieżka eliminacyjna 
Pierwsza Gwiazdka [Bandita - Pipi z Izb ]Hetman Daniel XXIV - 52,00 ścieżka eliminacyjna 
Artystka (Goral) [Nefryt / Goral XXII - Aktorka ]Wójcik Aleksandra XXV - 50,25 ścieżka eliminacyjna 
Portos-GT (Ousor) [Poter - Puszta z Brzezia ]Szewczyk Katarzyna XXVI - 50,25 ścieżka eliminacyjna 
Jubiler [Len - Ilza / Izla ]Szczęsna Oliwia XXVII - 47,00 ścieżka eliminacyjna 
Welonka-O [Junior - Werwa-O ]Pluta Wiktoria XXVIII - 46,75 ścieżka eliminacyjna 
Zumba z Majerza [Potencjał - Z-Olisa ]Abram Patrycja XXIX - 39,25 ścieżka eliminacyjna 
Pelunia (Goral) [Ozi - Praktyka ]Krzewińska Dominika XXX - 38,50 ścieżka eliminacyjna 
Ceregiela [Lansjer - Czuha ]Mamrosz Monika XXXI - 30,00 ścieżka eliminacyjna 
Juwena [Wieśniak - Jagła ]Gładkowski Maciej XXXII - 21,00 ścieżka eliminacyjna 
Cenna [Sumer - Cyrkonia ]Ruta Sylwia XXXIII - 16,75 ścieżka eliminacyjna 
Zamieć Tabun [Saracen - Wisienka ]Matląg Julia XXXIV - 16,50 ścieżka eliminacyjna 
Lekcja [Czerchan - Loża ]Dwojak Magdalena XXXV - 0,00 ścieżka eliminacyjna 
Pieszczoch (Hroby) [Baszar - Przełęcz Tabun ]Superson Weronika eliminacja - pomylenie trasy ścieżka eliminacyjna 
Figlarna [Powiew - Fryga ]Marmuźniak Julia eliminacja ścieżka eliminacyjna 
Lambada-O [Ważniak - Lutnia ]Bielanin Natalia eliminacja ścieżka eliminacyjna 
Perła ze Skarbca [Bandita - Pinia ]Skowronek Wiktoria eliminacja ścieżka eliminacyjna 
Omega [Orzeł-O - Oliwka ]Abramek Zuzanna eliminacja ścieżka eliminacyjna 

Other
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Jantra-O (Goral) [Weksel-O - Jagoda ]Boruta Marek I - 122,17 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Pralinka-O [Unknown - Unknown ]Boruta Marek II - 121,83 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Szpilka (Goral) [Smolik - Strategia ]Ogorzały Marcin III - 120,67 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Pikada (Ousor) [Odeon-O - Patera ]Ogorzały Marcin IV - 120,17 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Worta [Grot - Wieróżka ]Kita Sebastian V - 120,17 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Libanka (Ousor) [Odeon-O - Lekcja ]Tełyczka Piotr VI - 120,00 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Arkada (Polan) [Judym - Arktyka ]Pupczyk Łukasz VII - 119,83 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Bazówka (Hroby) [Jasyr - Baza ]Tełyczka Piotr VIII - 119,42 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Formika (Ousor) [Odeon-O - Fabuła ]Ogorzały Marcin IX - 119,17 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Orfia (Goral) [Smolik - Otoczka ]Ogorzały Marcin X - 118,83 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Wybranka (Hroby) [Bogacz - Werchomla ]Tełyczka Piotr XI - 118,42 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Lubawa (Goral) [Nefryt / Goral XXII - Laskowa ]Ogorzały Marcin XII - 118,33 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Afganka (Goral) [Smolik - Akrobatka ]Pupczyk Łukasz XIII - 118,00 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Spłonka (Hroby) [Jasyr - Serbia ]Pupczyk Łukasz XIV - 115,50 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Jura (Ousor) [Odeon-O - Istebna ]Tełyczka Piotr XV - 114,17 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Jakla (Pietrosu) [Nominał - Istria ]Pupczyk Łukasz XVI - 114,00 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Czeczotka (Hroby) [Jasyr - Calówka ]Pupczyk Łukasz XVII - 112,17 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Jaska (Polan) [Jeżyk - Jedyna ]Tełyczka Piotr XVIII - 112,00 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Cygaretka (Polan) [Judym - Cedna ]Pupczyk Łukasz XIX - 106,83 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ]Grelewicz Oliwia I - 120,00 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Brodka z Izb [Zawilec - Bagietka ]Rojan Weronika II - 119,83 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Forsa [Powiew - Forteca ]Tełyczka Piotr III - 119,00 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Pokusa Tabun [Saracen - Prowcza Tabun ]Hetman-Matyjasik Katarzyna IV - 118,17 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Puszta z Brzezia [Baca - Ponowa ]Drewno Julia V - 117,17 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Jarsa [Powiew - Janulka ]Tełyczka Piotr VI - 117,00 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Wać Panna z Załpy (Goral) [Literek-O - Wella ]Hojda Zuzanna VII - 115,83 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Gipsi (Hroby) [Grom - Grzywa ]Kaźmierowska Milena VIII - 115,00 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Felira (Pietrosu) [Pociask - Weduta ]Kaźmierowska Milena IX - 114,17 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Nigora [Szaman - Narnia Tabun ]Szyba-Giżyńska Marta X - 113,83 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Pączek [Natan - Pantera ]Szyba-Giżyńska Marta XI - 113,17 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Selen [Omar z Brzezia - Stokrotka ]Hetman-Matyjasik Katarzyna XII - 112,67 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Tytus [Czerchan - Trzcinka ]Pupczyk Łukasz XIII - 111,33 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Folder [Potencjał - Fala ]Kurowski Rafał XIV - 109,48 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Piękna-O [Ważniak - Polana ]Szczęsna Oliwia XV - 107,92 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Worta [Grot - Wieróżka ]Kita Sebastian XVI - 105,17 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Worta [Grot - Wieróżka ]Kita Sebastian XVI - 105,17 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Jawa [Powiew - Iryska ]Dobrowolska Maja XVII - 105,17 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Czarka [Piaf - Czacza ]Gładkowski Jacek XVIII - 104,00 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Aronn-W (Hroby) [Sanderus - Arnika-W ]Bielanin-Dyląg Karolina XIX - 103,50 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Angora-W [Szpak - Girgonia ]Polaszek Robert XX - 101,00 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Jedyna [Hasan z Sadyby - Jagienka ]Salamon Olga XXI - 99,00 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Zorba z Majerza [War - Z-Olisa ]Abram Patrycja XXII - 98,17 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Czajka (Hroby) [Junior / Junior-J - Cyrkonia ]Ruta Sylwia XXIII - 92,83 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Pierwsza Gwiazdka [Bandita - Pipi z Izb ]Hetman-Matyjasik Katarzyna XXIV - 92,67 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Artystka (Goral) [Nefryt / Goral XXII - Aktorka ]Wójcik Aleksandra XXV - 92,08 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Portos-GT (Ousor) [Poter - Puszta z Brzezia ]Szewczyk Katarzyna XXVI - 91,92 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Welonka-O [Junior - Werwa-O ]Pluta Wiktoria XXVII - 89,42 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Jubiler [Len - Ilza / Izla ]Szczęsna Oliwia XXVIII - 88,83 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Pelunia (Goral) [Ozi - Praktyka ]Krzewińska Dominika XXIX - 81,33 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Zumba z Majerza [Potencjał - Z-Olisa ]Abram Patrycja XXX - 78,08 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Ceregiela [Lansjer - Czuha ]Mamrosz Monika XXXI - 72,50 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Juwena [Wieśniak - Jagła ]Gładkowski Maciej XXXII - 63,50 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Cenna [Sumer - Cyrkonia ]Ruta Sylwia XXXIII - 56,58 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Zamieć Tabun [Saracen - Wisienka ]Matląg Julia XXXIV - 56,00 eliminacje (płyta + ścieżka) 




 
polski english