Event details

 
Name: XXII Pożegnanie Wakacji
Type: National competition
Place, organizer: Rudawka Rymanowska
Start date: 2023-08-25
End date: 2023-08-27

List of horses


Harness racing
 
Horse [father mother] Driver Position Notes 
Jedlina [Powiew - Janulka ]Woźnica Bartłomiej powożenie - kegle - pary - dwa przejazdy - klasyfikacja do Kryształowej Kuli 
Jagodzianka [Oktawian-O - Jemioła ]
Bajus [Sonet - Bogini ]Zygadło Tadeusz II powożenie - kegle - pary - dwa przejazdy - klasyfikacja do Kryształowej Kuli 
Szeląg [Lansjer - Serencza ]
Lozanna / Lanca [Piaf - Lawenda ]Michalak Janusz III powożenie - kegle - pary - dwa przejazdy - klasyfikacja do Kryształowej Kuli 
Lektor z Raju (Ousor) [Oktawian-O - Lozanna / Lanca ]
Figlarna [Powiew - Fryga ]Tełyczka Piotr IV powożenie - kegle - pary - dwa przejazdy - klasyfikacja do Kryształowej Kuli 
Forsa [Powiew - Forteca ]
Obca-W [Nefryt / Goral XXII - Ola ]Żygłowicz Karolina powożenie - kegle - pary - dwa przejazdy - klasyfikacja do Kryształowej Kuli 
Wiwien [Waluch - Noris ]
Sora [Junior - Polemika ]Malmuk Adam VI powożenie - kegle - pary - dwa przejazdy - klasyfikacja do Kryształowej Kuli 
Opra [Junior - Orisa ]
Sroga (Hroby) [Bekcham - Sora ]Stasiowski Stanisław VII powożenie - kegle - pary - dwa przejazdy - klasyfikacja do Kryształowej Kuli 
Cykuta [Watażka - Bajta ]
Lawina-O [Zefirek - Lawa-O ]Jachym Kazimierz VIII powożenie - kegle - pary - dwa przejazdy - klasyfikacja do Kryształowej Kuli 
Odessa-O [Zefirek - Oaza-O ]
Figlarna [Powiew - Fryga ]Tełyczka Piotr powożenie - kegle - pary 
Forsa [Powiew - Forteca ]
Bajus [Sonet - Bogini ]Zygadło Tadeusz II powożenie - kegle - pary 
Szeląg [Lansjer - Serencza ]
Jedlina [Powiew - Janulka ]Woźnica Bartłomiej III powożenie - kegle - pary 
Jagodzianka [Oktawian-O - Jemioła ]
Wolwer [Wiwat - Wikuna ]Stańko Małgorzata IV powożenie - kegle - pary 
Wintojra [Orman - Wróżbitka ]
Lozanna / Lanca [Piaf - Lawenda ]Michalak Janusz powożenie - kegle - pary 
Lektor z Raju (Ousor) [Oktawian-O - Lozanna / Lanca ]
Obca-W [Nefryt / Goral XXII - Ola ]Żygłowicz Karolina VI powożenie - kegle - pary 
Wiwien [Waluch - Noris ]
Sora [Junior - Polemika ]Malmuk Adam VII powożenie - kegle - pary 
Opra [Junior - Orisa ]
Pasjonata-O [Ważniak - Pyza ]Boruta Marek VIII powożenie - kegle - pary 
Pralinka-O [Junior - Pruszynka-O ]
Lawina-O [Zefirek - Lawa-O ]Jachym Kazimierz IX powożenie - kegle - pary 
Odessa-O [Zefirek - Oaza-O ]
Sroga (Hroby) [Bekcham - Sora ]Stasiowski Stanisław powożenie - kegle - pary 
Cykuta [Watażka - Bajta ]

Hucul's Path
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Pokusa Tabun [Saracen - Prowcza Tabun ]Hetman-Matyjasik Katarzyna I - 80,00 ścieżka eliminacyjna 
Grażka [Nurt - Grzywa ]Kuźniar Klaudyna II - 80,00 ścieżka eliminacyjna 
Wieróżka [Olgierd-O - Wibracja ]Pelc Konrad III - 80,00 ścieżka eliminacyjna 
Opra [Junior - Orisa ]Malmuk Adam IV - 80,00 ścieżka eliminacyjna 
Pestka [Słowik - Wołosata ]Hetman Daniel V - 80,00 ścieżka eliminacyjna 
Tytus [Czerchan - Trzcinka ]Pupczyk Łukasz VI - 77,00 ścieżka eliminacyjna 
Nigora [Szaman - Narnia Tabun ]Szyba-Giżyńska Marta VII - 76,00 ścieżka eliminacyjna 
Wag-W [Nefryt / Goral XXII - Figa ]Bielanin-Dyląg Karolina VIII - 75,00 ścieżka eliminacyjna 
Wiremia [Grot - Wibracja ]Pelc Damian IX - 74,75 ścieżka eliminacyjna 
Selen [Omar z Brzezia - Stokrotka ]Hetman-Matyjasik Katarzyna X - 74,00 ścieżka eliminacyjna 
Gipsi (Hroby) [Grom - Grzywa ]Kaźmierowska Milena XI - 74,00 ścieżka eliminacyjna 
Pączek [Natan - Pantera ]Szyba-Giżyńska Marta XII - 73,50 ścieżka eliminacyjna 
Jubiler [Len - Ilza / Izla ]Szczęsna Oliwia XIII - 73,00 ścieżka eliminacyjna 
Pasja [Jehudi - Hossa ]Kusiak Maja XIV - 72,75 ścieżka eliminacyjna 
Sora [Junior - Polemika ]Malmuk Adam XV - 71,00 ścieżka eliminacyjna 
Aronn-W (Hroby) [Sanderus - Arnika-W ]Bielanin-Dyląg Karolina XVI - 70,00 ścieżka eliminacyjna 
Felira (Pietrosu) [Pociask - Weduta ]Kaźmierowska Milena XVII - 69,00 ścieżka eliminacyjna 
Nella (Gurgul) [Wiwat - Nasturcja Tabun ]Kuźniar Klaudyna XVIII - 68,75 ścieżka eliminacyjna 
Pierwsza Gwiazdka [Bandita - Pipi z Izb ]Hetman Daniel XIX - 67,50 ścieżka eliminacyjna 
Wać Panna z Załpy (Goral) [Literek-O - Wella ]Hojda Zuzanna XX - 66,25 ścieżka eliminacyjna 
Jedyna [Hasan z Sadyby - Jagienka ]Tełyczka Piotr XXI - 66,00 ścieżka eliminacyjna 
Czajka (Hroby) [Junior / Junior-J - Cyrkonia ]Ruta Sylwia XXII - 66,00 ścieżka eliminacyjna 
Figlarna [Powiew - Fryga ]Tełyczka Piotr XXIII - 65,75 ścieżka eliminacyjna 
Zorba z Majerza [War - Z-Olisa ]Kita Sebastian XXIV - 61,25 ścieżka eliminacyjna 
Zamieć Tabun [Saracen - Wisienka ]Matląg Julia XXV - 60,75 ścieżka eliminacyjna 
Patania [Grot - Polatucha ]Pelc Damian XXVI - 60,00 ścieżka eliminacyjna 
Piękna-O [Ważniak - Polana ]Szczęsna Oliwia XXVII - 59,00 ścieżka eliminacyjna 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ]Grelewicz Oliwia XXVIII - 58,50 ścieżka eliminacyjna 
Czarka [Piaf - Czacza ]Gładkowski Jacek XXIX - 58,50 ścieżka eliminacyjna 
Zumba z Majerza [Potencjał - Z-Olisa ]Abram Patrycja XXX - 57,00 ścieżka eliminacyjna 
Orawa [Puszkar - Olcha-W ]Kliczka Joanna XXXI - 55,25 ścieżka eliminacyjna 
Folder [Potencjał - Fala ]Kurowski Rafał XXXII - 54,75 ścieżka eliminacyjna 
Walencja [Waluch - Wisłoka ]Klimko Jagoda XXXIII - 52,75 ścieżka eliminacyjna 
Zosia [Grajek - Zuzia ]Hołowieniec Piotr XXXIV - 50,25 ścieżka eliminacyjna 
Cenna [Sumer - Cyrkonia ]Ruta Sylwia XXXV - 43,50 ścieżka eliminacyjna 
Juwena [Wieśniak - Jagła ]Gładkowski Maciej XXXVI - 42,00 ścieżka eliminacyjna 
Oreda [Wieśniak - Oktawia ]Pelc Konrad XXXVII - 38,50 ścieżka eliminacyjna 
Witalij-O [Weksel-O - Wega-O ]Solon Marcin XXXVIII - 37,50 ścieżka eliminacyjna 
Portos-GT (Ousor) [Poter - Puszta z Brzezia ]Szewczyk Katarzyna XXXIX - 35,25 ścieżka eliminacyjna 
Wokanda [Wafelek-O - W-Laliszka ]Biel Kinga XL - 27,75 ścieżka eliminacyjna 
Zuzia-GT [Wicher - Zaduma ]Grelewicz Oliwia XLI - 25,75 ścieżka eliminacyjna 
Puszta z Brzezia [Baca - Ponowa ]Drewno Julia XLII - 23,50 ścieżka eliminacyjna 
Petrona [Wiśnicz - Parafianka ]Skrzypek Nela XLIII - 21,50 ścieżka eliminacyjna 
Welonka-O [Junior - Werwa-O ]Pluta Wiktoria XLIV - 18,25 ścieżka eliminacyjna 
Grudka [Puszkar - Gwiazdeczka ]Panz Marlena XLV - 17,75 ścieżka eliminacyjna 
Perła ze Skarbca [Bandita - Pinia ]Skowronek Wiktoria XLVI - 12,75 ścieżka eliminacyjna 
Jakuna [Orman - Jasionka ]Matuszak Klaudia XLVII - 10,00 ścieżka eliminacyjna 
Layla (Hroby) [Prins - L-Oryza ]Abramek Zuzanna XLVIII - 9,50 ścieżka eliminacyjna 
Olga-W [Wag-W - Ola ]Rączka Oliwia XLIX - 7,75 ścieżka eliminacyjna 
Grom [Puszkar - Grafina ]Czaja Emma L - 0,00 ścieżka eliminacyjna 
Wierzynek z Dzikich Pól [Tuhaj-Bej - Wiagra ]Hołowieniec Piotr LI - 0,00 ścieżka eliminacyjna 
Wika-GT [Poter - Wanilia z Brzezia ]Krzewińska Gabriela LII - 0,00 ścieżka eliminacyjna 
Pagoda [Witalis-O - Perła ]Krzewińska Dominika LIII - 0,00 ścieżka eliminacyjna 
Linaria / Lunaria [Lando-O - Liana ]Kurasz Karolina rezygnacja ścieżka eliminacyjna 
Jawa [Powiew - Iryska ]Dobrowolska Maja eliminacja ścieżka eliminacyjna 
Lambada-O [Ważniak - Lutnia ]Bielanin Natalia eliminacja ścieżka eliminacyjna 
Wag-W [Nefryt / Goral XXII - Figa ]Zamorska Hanna I - 90,00 ścieżka huculska juniorzy 
Selen [Omar z Brzezia - Stokrotka ]Barczak Katarzyna II - 90,00 ścieżka huculska juniorzy 
Olga-W [Wag-W - Ola ]Styczeń Magdalena III - 90,00 ścieżka huculska juniorzy 
Orawa [Puszkar - Olcha-W ]Wójtowicz Daria IV - 90,00 ścieżka huculska juniorzy 
Walencja [Waluch - Wisłoka ]Korpal Monika V - 89,00 ścieżka huculska juniorzy 
Walencja [Waluch - Wisłoka ]Napora Zuzanna VI - 87,50 ścieżka huculska juniorzy 
Zamieć Tabun [Saracen - Wisienka ]Wojtas Marika VII - 86,00 ścieżka huculska juniorzy 
Layla (Hroby) [Prins - L-Oryza ]Szewczyk Maja VIII - 86,00 ścieżka huculska juniorzy 
Petrona [Wiśnicz - Parafianka ]Saweczko Joanna IX - 82,00 ścieżka huculska juniorzy 
Piękna-O [Ważniak - Polana ]Rejter Oktawia X - 79,75 ścieżka huculska juniorzy 
Pestka [Słowik - Wołosata ]Olszta Anna XI - 79,50 ścieżka huculska juniorzy 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ]Iwan Amelia XII - 78,00 ścieżka huculska juniorzy 
Petrona [Wiśnicz - Parafianka ]Wydra Małgorzata XIII - 77,00 ścieżka huculska juniorzy 
Wokanda [Wafelek-O - W-Laliszka ]Mól Anna XIV - 77,00 ścieżka huculska juniorzy 
Grażka [Nurt - Grzywa ]Poręba Nikola XV - 76,00 ścieżka huculska juniorzy 
Lambada-O [Ważniak - Lutnia ]Tereszkiewicz Flawia XVI - 76,00 ścieżka huculska juniorzy 
Layla (Hroby) [Prins - L-Oryza ]Rozińska Maria XVII - 75,50 ścieżka huculska juniorzy 
Orawa [Puszkar - Olcha-W ]Szyszka Wiktoria XVIII - 75,00 ścieżka huculska juniorzy 
Nella (Gurgul) [Wiwat - Nasturcja Tabun ]Kardas Julia XIX - 74,00 ścieżka huculska juniorzy 
Wika-GT [Poter - Wanilia z Brzezia ]Żurek Oliwia XX - 73,50 ścieżka huculska juniorzy 
Wieróżka [Olgierd-O - Wibracja ]Sota Jakub XXI - 70,50 ścieżka huculska juniorzy 
Linaria / Lunaria [Lando-O - Liana ]Sawicka Maria XXII - 70,00 ścieżka huculska juniorzy 
Selen [Omar z Brzezia - Stokrotka ]Kuczyńska Oliwia XXIII - 66,00 ścieżka huculska juniorzy 
Zuzia-GT [Wicher - Zaduma ]Jaczewska Julia XXIV - 65,00 ścieżka huculska juniorzy 
Linaria / Lunaria [Lando-O - Liana ]Czajka Hanna XXV - 62,00 ścieżka huculska juniorzy 
Wag-W [Nefryt / Goral XXII - Figa ]Sadzikowska Maria XXVI - 61,25 ścieżka huculska juniorzy 
Wika-GT [Poter - Wanilia z Brzezia ]Bielniak Alicja XXVII - 59,50 ścieżka huculska juniorzy 
Jubiler [Len - Ilza / Izla ]Rybczak Emilia XXVIII - 58,00 ścieżka huculska juniorzy 
Pokusa Tabun [Saracen - Prowcza Tabun ]Maruszak Rita XXIX - 56,00 ścieżka huculska juniorzy 
Pokusa Tabun [Saracen - Prowcza Tabun ]Pizior Anna XXX - 51,50 ścieżka huculska juniorzy 
Zuzia-GT [Wicher - Zaduma ]Stolarska Marianna XXXI - 45,75 ścieżka huculska juniorzy 
Olga-W [Wag-W - Ola ]Skotarska Paulina XXXII - 43,25 ścieżka huculska juniorzy 
Wenecja z Białołęki [Omar z Brzezia - Werona ]Dąbkowski Oliwer XXXIII - 41,75 ścieżka huculska juniorzy 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ]Piłat Zuzanna XXXIV - 7,75 ścieżka huculska juniorzy 
Wokanda [Wafelek-O - W-Laliszka ]Wątroba Wiktoria I - 90,00 ścieżka huculska dzieci 
Jubiler [Len - Ilza / Izla ]Ziemiański Dominik II - 85,00 ścieżka huculska dzieci 
Nella (Gurgul) [Wiwat - Nasturcja Tabun ]Mosoń Julia III - 84,00 ścieżka huculska dzieci 
Pierwsza Gwiazdka [Bandita - Pipi z Izb ]Wójcik Zuzanna IV - 81,00 ścieżka huculska dzieci 
Wieróżka [Olgierd-O - Wibracja ]Łocha Kornelia V - 72,25 ścieżka huculska dzieci 
Puszta z Brzezia [Baca - Ponowa ]Walczyńska Nikola VI - 63,00 ścieżka huculska dzieci 

Other
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Wieróżka [Olgierd-O - Wibracja ]Pelc Konrad I - 123,00 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Pokusa Tabun [Saracen - Prowcza Tabun ]Hetman-Matyjasik Katarzyna II - 121,50 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Grażka [Nurt - Grzywa ]Kuźniar Klaudyna III - 121,50 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Opra [Junior - Orisa ]Malmuk Adam IV - 121,33 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Pestka [Słowik - Wołosata ]Hetman Daniel V - 120,33 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Wiremia [Grot - Wibracja ]Pelc Damian VI - 118,25 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Tytus [Czerchan - Trzcinka ]Pupczyk Łukasz VII - 118,00 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Nigora [Szaman - Narnia Tabun ]Szyba-Giżyńska Marta VIII - 117,33 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Wag-W [Nefryt / Goral XXII - Figa ]Bielanin-Dyląg Karolina IX - 116,50 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Jubiler [Len - Ilza / Izla ]Szczęsna Oliwia X - 115,83 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Pączek [Natan - Pantera ]Szyba-Giżyńska Marta XI - 115,17 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Selen [Omar z Brzezia - Stokrotka ]Hetman-Matyjasik Katarzyna XII - 114,83 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Gipsi (Hroby) [Grom - Grzywa ]Kaźmierowska Milena XIII - 114,33 eliminacja (płyta + ścieżka) 
Pasja [Jehudi - Hossa ]Kusiak Maja XIV - 112,42 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Sora [Junior - Polemika ]Malmuk Adam XV - 112,17 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Aronn-W (Hroby) [Sanderus - Arnika-W ]Bielanin-Dyląg Karolina XVI - 112,00 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Felira (Pietrosu) [Pociask - Weduta ]Kaźmierowska Milena XVII - 110,00 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Pierwsza Gwiazdka [Bandita - Pipi z Izb ]Hetman Daniel XVIII - 67,50 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Jedyna [Hasan z Sadyby - Jagienka ]Tełyczka Piotr XIX - 109,50 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Nella (Gurgul) [Wiwat - Nasturcja Tabun ]Kuźniar Klaudyna XX - 108,92 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Wać Panna z Załpy (Goral) [Literek-O - Wella ]Hojda Zuzanna XXI - 107,92 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Figlarna [Powiew - Fryga ]Tełyczka Piotr XXII - 107,42 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Czajka (Hroby) [Junior / Junior-J - Cyrkonia ]Ruta Sylwia XXIII - 104,50 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Zorba z Majerza [War - Z-Olisa ]Kita Sebastian XXIV - 102,25 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Patania [Grot - Polatucha ]Pelc Damian XXV - 102,17 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Piękna-O [Ważniak - Polana ]Szczęsna Oliwia XXVI - 102,00 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ]Grelewicz Oliwia XXVII - 100,33 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Zamieć Tabun [Saracen - Wisienka ]Matląg Julia XXVIII - 99,75 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Czarka [Piaf - Czacza ]Gładkowski Jacek XXIX - 99,33 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Orawa [Puszkar - Olcha-W ]Kliczka Joanna XXX - 96,25 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Folder [Potencjał - Fala ]Kurowski Rafał XXXI - 95,58 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Walencja [Waluch - Wisłoka ]Klimko Jagoda XXXII - 94,92 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Zumba z Majerza [Potencjał - Z-Olisa ]Abram Patrycja XXXIII - 94,67 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Zosia [Grajek - Zuzia ]Hołowieniec Piotr XXXIV - 91,25 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Juwena [Wieśniak - Jagła ]Gładkowski Maciej XXXV - 84,50 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Oreda [Wieśniak - Oktawia ]Pelc Konrad XXXVI - 82,00 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Cenna [Sumer - Cyrkonia ]Ruta Sylwia XXXVII - 81,17 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Witalij-O [Weksel-O - Wega-O ]Solon Marcin XXXVIII - 79,00 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Portos-GT (Ousor) [Poter - Puszta z Brzezia ]Szewczyk Katarzyna XXXIX - 76,92 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Puszta z Brzezia [Baca - Ponowa ]Drewno Julia XL - 66,33 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Wokanda [Wafelek-O - W-Laliszka ]Biel Kinga XLI - 66,25 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Zuzia-GT [Wicher - Zaduma ]Grelewicz Oliwia XLII - 64,42 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Petrona [Wiśnicz - Parafianka ]Skrzypek Nela XLIII - 63,83 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Welonka-O [Junior - Werwa-O ]Pluta Wiktoria XLIV - 62,25 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Grudka [Puszkar - Gwiazdeczka ]Panz Marlena XLV - 59,25 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Perła ze Skarbca [Bandita - Pinia ]Skowronek Wiktoria XLVI - 53,92 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Jakuna [Orman - Jasionka ]Matuszak Klaudia XLVII - 49,50 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Layla (Hroby) [Prins - L-Oryza ]Abramek Zuzanna XLVIII - 49,17 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Wika-GT [Poter - Wanilia z Brzezia ]Krzewińska Gabriela XLIX - 44,67 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Olga-W [Wag-W - Ola ]Rączka Oliwia L - 44,08 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Wierzynek z Dzikich Pól [Tuhaj-Bej - Wiagra ]Hołowieniec Piotr LI - 41,17 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Grom [Puszkar - Grafina ]Czaja Emma LII - 40,83 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Pagoda [Witalis-O - Perła ]Krzewińska Dominika LIII - 38,67 eliminacje (płyta + ścieżka) 




 
polski english