Event details

 
Name: XXIV Majówka w Regietowie
Type: National competition
Place, organizer: SKH Gładyszów, Regietów
Start date: 2024-05-25
End date: 2024-05-26

List of horses


Hucul's Path
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Fretka (Hroby) [Bojko - Fajerka ]Ogorzały Marcin I - 80,00 ścieżka do próby 
Azbolia (Goral) [Prymus - Azalia-W ]Kaźmierowska Milena II - 80,00 ścieżka do próby 
Zoja (Prislop) [Pako - Zakrętka ]Bielanin-Dyląg Karolina III - 80,00 ścieżka do próby 
Biksa (Hroby) [Jasyr - Baza ]Ogorzały Marcin IV - 80,00 ścieżka do próby 
Lokatorka (Hroby) [Bogacz - Locja ]Pupczyk Łukasz V - 80,00 ścieżka do próby 
Okrzemka-W (Goral) [Wag-W - Oksza-W ]Bielanin-Dyląg Karolina VI - 80,00 ścieżka do próby 
Fatyga (Pietrosu) [Werszyk - Forteca ]Bury Anna VII - 79,75 ścieżka do próby 
Teroczka (Pietrosu) [Nominał - Trzcinka ]Pupczyk Łukasz VIII - 78,00 ścieżka do próby 
Jesionka (Pietrosu) [Werszyk - Jaglanka ]Ogorzały Marcin IX - 75,00 ścieżka do próby 
Jubilatka (Pietrosu) [Nominał - Istria ]Pupczyk Łukasz X - 75,00 ścieżka do próby 
Tanka (Hroby) [Bojko - Tajemnica ]Pupczyk Łukasz XI - 70,00 ścieżka do próby 
Paniusia (Polan) [Judym - Patka ]Pupczyk Łukasz XII - 70,00 ścieżka do próby 
Wajcha (Hroby) [Jasyr - Wyspa ]Bury Anna XIII - 69,50 ścieżka do próby 
Wesnarka (Goral) [Tytus - Wyrocznia ]Bury Anna XIV - 69,25 ścieżka do próby 
Lektura (Hroby) [Bogacz - Loża ]Ogorzały Marcin XV - 65,00 ścieżka do próby 
Grapa (Polan) [Jarem - Galera ]Ogorzały Marcin XVI - 61,00 ścieżka do próby 
Ceregiela [Lansjer - Czuha ]Mamrosz Monika I - 77,00 ścieżka eliminacyjna 
Selen [Omar z Brzezia - Stokrotka ]Hetman-Matyjasik Katarzyna II - 74,00 ścieżka eliminacyjna 
Pokusa Tabun [Saracen - Prowcza Tabun ]Hetman-Matyjasik Katarzyna III - 74,00 ścieżka eliminacyjna 
Forsa [Powiew - Forteca ]Stec Anita IV - 72,75 ścieżka eliminacyjna 
Świteź [Wers - Wisienka ]Błaszczak Aleksandra V - 71,25 ścieżka eliminacyjna 
Felira (Pietrosu) [Pociask - Weduta ]Kaźmierowska Milena VI - 71,00 ścieżka eliminacyjna 
Wag-W [Nefryt / Goral XXII - Figa ]Bielanin Natalia VII - 70,00 ścieżka eliminacyjna 
Skrytka (Pietrosu) [Wiśnicz - Sereda ]Dobrowolska Maja VIII - 69,00 ścieżka eliminacyjna 
Angora-W [Szpak - Girgonia ]Polaszek Robert IX - 67,75 ścieżka eliminacyjna 
Arizona [Paw - Armenia-W ]Hojda Zuzanna X - 67,00 ścieżka eliminacyjna 
Jaglanka [Czerchan - Jawa ]Dwojak Magdalena XI - 67,00 ścieżka eliminacyjna 
Jarsa [Powiew - Janulka ]Salamon Olga XII - 66,25 ścieżka eliminacyjna 
Gipsi (Hroby) [Grom - Grzywa ]Kaźmierowska Milena XIII - 66,00 ścieżka eliminacyjna 
Armi z Załpy [Literek-O - Armenia-W ]Hojda Zuzanna XIV - 64,00 ścieżka eliminacyjna 
Floris (Hroby) [Prins - Fatyga Tabun ]Barczak Katarzyna XV - 64,00 ścieżka eliminacyjna 
Pasjonatka [Lamon - Persja ]Bielanin-Dyląg Karolina XVI - 61,00 ścieżka eliminacyjna 
Artystka (Goral) [Nefryt / Goral XXII - Aktorka ]Stec Anita XVII - 59,25 ścieżka eliminacyjna 
Tajemnica [Nominał - Trzcinka ]Mamrosz Monika XVIII - 59,25 ścieżka eliminacyjna 
Orawa [Puszkar - Olcha-W ]Abramek Zuzanna XIX - 58,75 ścieżka eliminacyjna 
Pelunia (Goral) [Ozi - Praktyka ]Bielanin-Dyląg Karolina XX - 56,25 ścieżka eliminacyjna 
Ochronka (Polan) [Jeżyk - Obrona ]Wójcik Aleksander XXI - 55,50 ścieżka eliminacyjna 
Zorba z Majerza (Hroby) [War - Z-Olisa ]Abram Patrycja XXII - 50,75 ścieżka eliminacyjna 
Jubiler [Len - Ilza / Izla ]Ziemiański Dominik XXIII - 46,00 ścieżka eliminacyjna 
Zeus z Majerza [Unknown - Unknown ]Śliwa Małgorzata XXIV - 43,25 ścieżka eliminacyjna 
Piękna-O [Ważniak - Polana ]Rajter Oktawia XXV - 43,00 ścieżka eliminacyjna 
Steczka (Hroby) [Powiew - Scylla ]Baranowska Paulina XXVI - 41,00 ścieżka eliminacyjna 
Juwena [Wieśniak - Jagła ]Gładkowski Maciej XXVII - 40,75 ścieżka eliminacyjna 
Bosna [Potencjał - Bella ]Śliwa Małgorzata XXVIII - 40,75 ścieżka eliminacyjna 
Joga [Hroby XXI-50 - Jurata ]Bączek Hubert XXIX - 33,50 ścieżka eliminacyjna 
Jeniec (Pietrosu) [Nominał - Jaglanka ]Wójcik Aleksander XXX - 33,50 ścieżka eliminacyjna 
Otok-W [Nefryt / Goral XXII - Obnoga-W ]Hetman Daniel XXXI - 31,50 ścieżka eliminacyjna 
Czumka GJ [Kupidyn z Sadyby - Czarka ]Gładkowski Jacek XXXII - 31,25 ścieżka eliminacyjna 
Pagoda [Witalis-O - Perła ]Krzewińska Dominika XXXIII - 27,25 ścieżka eliminacyjna 
Bastylla [Wag-W - Bajka-W ]Kluźniak Sylwia XXXIV - 9,50 ścieżka eliminacyjna 
Forma (Ousor) [Oktawian-O - Furora / Furora z Raju ]Biel Kinga XXXV/XLI - 0,00 ścieżka eliminacyjna 
Fikcja (Pietrosu) [Nominał - Fala ]Biel Wiktoria XXXV/XLI - 0,00 ścieżka eliminacyjna 
Wika-GT [Poter - Wanilia z Brzezia ]Krzewińska Gabriela XXXV/XLI - 0,00 ścieżka eliminacyjna 
Wyrocznia [Lansjer - Werbena ]Salamon Olga XXXV/XLI - 0,00 ścieżka eliminacyjna 
Fibi-Bies [Owar-Kur - Fantazja ]Matysiak Alicja XXXV/XLI - 0,00 ścieżka eliminacyjna 
Jugla [Nominał - Istria ]Przetacznik Paweł XXXV/XLI - 0,00 ścieżka eliminacyjna 
Parla [Słowik - Sonatinka ]Kamińska Monika XXXV/XLI - 0,00 ścieżka eliminacyjna 
Chrapka [Nasir / Gurgul XV - Cisawa ]Baranowska Paulina rezygnacja ścieżka eliminacyjna 
Pasja [Jehudi - Hossa ]Kusiak Maja eliminacja - pomylenie trasy ścieżka eliminacyjna 
Jesion [Paw - Jodełka ]Rączka Oliwia eliminacja - upadek jeźdźca ścieżka eliminacyjna 
Pestka [Słowik - Wołosata ]Hetman Daniel eliminacja - upadek jeźdźca i konia ścieżka eliminacyjna 
Zorza Tabun [Saracen - Wisienka ]Janus Natalia dyskwalifikacja ścieżka eliminacyjna 

Other
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Lokatorka (Hroby) [Bogacz - Locja ]Pupczyk Łukasz I - 122,00 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Fatyga (Pietrosu) [Werszyk - Forteca ]Bury Anna II - 121,58 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Zoja (Prislop) [Pako - Zakrętka ]Bielanin-Dyląg Karolina III - 121,33 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Azbolia (Goral) [Prymus - Azalia-W ]Kaźmierowska Milena IV - 120,50 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Fretka (Hroby) [Bojko - Fajerka ]Ogorzały Marcin V - 120,33 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Biksa (Hroby) [Jasyr - Baza ]Ogorzały Marcin VI - 119,33 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Okrzemka-W (Goral) [Wag-W - Oksza-W ]Bielanin-Dyląg Karolina VII - 119,00 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Teroczka (Pietrosu) [Nominał - Trzcinka ]Pupczyk Łukasz VIII - 118,17 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Jesionka (Pietrosu) [Werszyk - Jaglanka ]Ogorzały Marcin IX - 117,83 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Jubilatka (Pietrosu) [Nominał - Istria ]Pupczyk Łukasz X - 117,00 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Tanka (Hroby) [Bojko - Tajemnica ]Pupczyk Łukasz XI - 112,83 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Wesnarka (Goral) [Tytus - Wyrocznia ]Bury Anna XII - 111,08 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Paniusia (Polan) [Judym - Patka ]Pupczyk Łukasz XIII - 110,83 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Wajcha (Hroby) [Jasyr - Wyspa ]Bury Anna XIV - 109,00 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Lektura (Hroby) [Bogacz - Loża ]Ogorzały Marcin XV - 105,67 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Grapa (Polan) [Jarem - Galera ]Ogorzały Marcin XVI - 99,17 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Ceregiela [Lansjer - Czuha ]Mamrosz Monika I - 118,67 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Pokusa Tabun [Saracen - Prowcza Tabun ]Hetman-Matyjasik Katarzyna II - 115,67 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Forsa [Powiew - Forteca ]Stec Anita III - 115,42 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Selen [Omar z Brzezia - Stokrotka ]Hetman-Matyjasik Katarzyna IV - 115,17 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Felira (Pietrosu) [Pociask - Weduta ]Kaźmierowska Milena V - 112,50 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Wag-W [Nefryt / Goral XXII - Figa ]Bielanin Natalia VI - 111,50 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Skrytka (Pietrosu) [Wiśnicz - Sereda ]Dobrowolska Maja VII - 111,33 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Świteź [Wers - Wisienka ]Błaszczak Aleksandra VIII - 111,25 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Jaglanka [Czerchan - Jawa ]Dwojak Magdalena IX - 110,50 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Arizona [Paw - Armenia-W ]Hojda Zuzanna X - 110,33 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Angora-W [Szpak - Girgonia ]Polaszek Robert XI - 109,08 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Jarsa [Powiew - Janulka ]Salamon Olga XII - 107,58 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Armi z Załpy [Literek-O - Armenia-W ]Hojda Zuzanna XIII - 106,00 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Gipsi (Hroby) [Grom - Grzywa ]Kaźmierowska Milena XIV - 105,83 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Floris (Hroby) [Prins - Fatyga Tabun ]Barczak Katarzyna XVI - 104,67 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Pasjonatka [Lamon - Persja ]Bielanin-Dyląg Karolina XVII - 103,00 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Tajemnica [Nominał - Trzcinka ]Mamrosz Monika XVII - 101,08 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Pelunia (Goral) [Ozi - Praktyka ]Bielanin-Dyląg Karolina XIX - 100,08 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Artystka (Goral) [Nefryt / Goral XXII - Aktorka ]Stec Anita XX - 99,25 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Orawa [Puszkar - Olcha-W ]Abramek Zuzanna XXI - 97,92 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Ochronka (Polan) [Jeżyk - Obrona ]Wójcik Aleksandra XXII - 93,33 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Zorba z Majerza (Hroby) [War - Z-Olisa ]Abram Patrycja XXIII - 91,25 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Jubiler [Len - Ilza / Izla ]Ziemiański Dominik XXIV - 87,50 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Piękna-O [Ważniak - Polana ]Rajter Oktawia XXV - 85,50 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Juwena [Wieśniak - Jagła ]Gładkowski Maciej XXVII - 82,58 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Steczka (Hroby) [Powiew - Scylla ]Baranowska Paulina XXVIII - 82,00 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Bosna [Potencjał - Bella ]Śliwa Małgorzata XXIX - 74,50 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Jeniec (Pietrosu) [Nominał - Jaglanka ]Wójcik Aleksander XXX - 74,00 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Czumka GJ [Kupidyn z Sadyby - Czarka ]Gładkowski Jacek XXXI - 73,92 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Joga [Hroby XXI-50 - Jurata ]Bączek Hubert XXXII - 72,83 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Otok-W [Nefryt / Goral XXII - Obnoga-W ]Hetman Daniel XXXIII - 71,33 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Pagoda [Witalis-O - Perła ]Krzewińska Dominika XXXIV - 65,42 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Bastylla [Wag-W - Bajka-W ]Kluźniak Sylwia XXXV - 48,00 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Wyrocznia [Lansjer - Werbena ]Salamon Olga XXXVI - 43,33 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Jugla [Nominał - Istria ]Przetacznik Paweł XXXVII - 42,50 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Fibi-Bies [Owar-Kur - Fantazja ]Matysiak Alicja XXXVIII - 41,33 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Wika-GT [Poter - Wanilia z Brzezia ]Krzewińska Gabriela XXXIX - 41,17 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ]Biernat Marek XL - 40,50 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Forma (Ousor) [Oktawian-O - Furora / Furora z Raju ]Biel Kinga XLI - 40,50 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Parla [Słowik - Sonatinka ]Kamińska Monika XLII - 40,00 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Fikcja (Pietrosu) [Nominał - Fala ]Biel Wiktoria XLIII - 38,67 eliminacje (płyta + ścieżka) 




 
polski english