Event details

 
Name: XV Dni Huculskie
Type: National competition
Place, organizer: Regietów, SKH Gładyszów
Start date: 2009-09-18
End date: 2009-09-20

List of horses


Jumping
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Juma [Puszkar - Jurata ]Woźnica Bartłomiej konkurs skoków 
Pralinka [Jaśmin - Powiastka ]Szymczyk Agnieszka II konkurs skoków 
Antaba [Jaśmin - Ambrozja ]Pupczyk Łukasz III konkurs skoków 
Afisz [Prislop IX-81 - Alaska ex Nelka ]Szymczyk Krzysztof IV konkurs skoków 
Patafian [Lansjer - Perfekcja ]Matusik Beata konkurs skoków 
Gurgul Castor / Gurgul XII [Gurgul Zmrzlik Faun - Passa ]Gaal Peter VI konkurs skoków 
Szlak [Saracen - Szamanka ]Wieczorek Aleksandra VII konkurs skoków 
Pablo [Sonet - Perfekcja ]Matusik Beata VIII konkurs skoków 
Jurta [Fikus - Purynka (Kurytka) ]Grams Klaudyna IX konkurs skoków 
Nagan [Piaf - Nektarynka ]Kita Sebastian konkurs skoków 
Powiew [Hroby XXI-50 - Powiastka ]Dziamba Damian XI konkurs skoków 
Biela [Wawel - Bibiana ]Wieczorek Aleksandra XII konkurs skoków 
Nasir [Jaśmin - Neretwa ]Kita Sebastian XIII konkurs skoków 
Gejzer [Len - Gejsza ]Wieczorek Aleksandra XIV konkurs skoków 
Otto [Rygor - Otawa ]Gawęda Grzegorz elim. konkurs skoków 
Goral Ulrika Boglarka [Goral XVI-82 Zeno / Goral XIX - Polan Ostya ]Sallai Rebeka elim. konkurs skoków 
Goral Suta [Goral XVI-82 Zeno / Goral XIX - Polan Orgona ]Felsobuky Noemi Kata (Węgry) elim. konkurs skoków 
Czambuł [Piaf - Czacza ]Gawlik Kamil elim. konkurs skoków 
Laworta [Sonet - Liga ]Gawlik Michał elim. konkurs skoków 
Wadra [Nawał - Wisznia ]Hryc Radosław elim. konkurs skoków 
Bryf / Hroby Bryf / Hroby XXIV [Puszkar - Secunda ]Peto Brigitta (Węgry) elim. konkurs skoków 
Wanta II [Fant - Wydra ]Holewa Beata elim. konkurs skoków 
Opończa [Piaf - Olsza ]Szymczyk Adam elim. konkurs skoków 

Harness racing
 
Horse [father mother] Driver Position Notes 
Scylla [Promień - Sewilla ]Chruszcz Władysław powożenie zaprzęgami parokonnymi - klasyfikacja ogólna 
Lawina [Rewir - Lawa ]
Generał [Piaf - Grażda ]Michalak Janusz II powożenie zaprzęgami parokonnymi - klasyfikacja ogólna 
Lach [Promień - L-Oda ]
Aneks [Promień - Alba ]Zygadło Tadeusz III powożenie zaprzęgami parokonnymi - klasyfikacja ogólna 
Czako [Rewir - Czata ]
Wardar [Piaf - Wiosna ]Łukasik Antoni IV powożenie zaprzęgami parokonnymi - klasyfikacja ogólna 
Farys [Sonet - Fikcja ]
Scylla [Promień - Sewilla ]Chruszcz Władysław powożenie pary - ujeżdżenie 
Lawina [Rewir - Lawa ]
Generał [Piaf - Grażda ]Michalak Janusz II powożenie pary - ujeżdżenie 
Lach [Promień - L-Oda ]
Wardar [Piaf - Wiosna ]Łukasik Antoni III powożenie pary - ujeżdżenie 
Farys [Sonet - Fikcja ]
Aneks [Promień - Alba ]Zygadło Tadeusz IV powożenie pary - ujeżdżenie 
Czako [Rewir - Czata ]
Goral Uganda [Ploskor / Goral Ploskor - Polan Picur ]Wojdyło Marek powożenie pary - ujeżdżenie 
Goral Uncia [Ploskor / Goral Ploskor - Ousor Edina ]
Wir [Piaf - Worynia ]Peregrym Andrzej VI powożenie pary - ujeżdżenie 
Galon [Piaf - Gruzja / Gruza ]
Wir [Piaf - Worynia ]Peregrym Andrzej powożenie pary - maraton 
Galon [Piaf - Gruzja / Gruza ]
Aneks [Promień - Alba ]Zygadło Tadeusz II powożenie pary - maraton 
Czako [Rewir - Czata ]
Generał [Piaf - Grażda ]Michalak Janusz III powożenie pary - maraton 
Lach [Promień - L-Oda ]
Scylla [Promień - Sewilla ]Chruszcz Władysław IV powożenie pary - maraton 
Lawina [Rewir - Lawa ]
Wardar [Piaf - Wiosna ]Łukasik Antoni powożenie pary - maraton 
Farys [Sonet - Fikcja ]
Goral Tengerszem [Parter / Goral Parter - Ousor Borcsa ]Boros Krisztian (Węgry) VI powożenie pary - maraton 
Goral Tincs [Goral XVI-82 Zeno / Goral XIX - Ousor Mici ]
Orkus [Puszkar - Olszanica ]Wojdyło Marek VII powożenie pary - maraton 
Jord [Puszkar - Jurata ]
Goral Uganda [Ploskor / Goral Ploskor - Polan Picur ]Wojdyło Marek elim. powożenie pary - maraton 
Goral Uncia [Ploskor / Goral Ploskor - Ousor Edina ]
Aneks [Promień - Alba ]Zygadło Tadeusz powożenie pary - kegle 
Czako [Rewir - Czata ]
Wardar [Piaf - Wiosna ]Łukasik Antoni II powożenie pary - kegle 
Farys [Sonet - Fikcja ]
Goral Tengerszem [Parter / Goral Parter - Ousor Borcsa ]Boros Krisztian (Węgry) III powożenie pary - kegle 
Goral Tincs [Goral XVI-82 Zeno / Goral XIX - Ousor Mici ]
Goral Uganda [Ploskor / Goral Ploskor - Polan Picur ]Wojdyło Marek IV powożenie pary - kegle 
Goral Uncia [Ploskor / Goral Ploskor - Ousor Edina ]
Generał [Piaf - Grażda ]Michalak Janusz powożenie pary - kegle 
Lach [Promień - L-Oda ]
Orkus [Puszkar - Olszanica ]Woźnica Bartłomiej VI powożenie pary - kegle 
Jord [Puszkar - Jurata ]
Scylla [Promień - Sewilla ]Chruszcz Władysław VII powożenie pary - kegle 
Lawina [Rewir - Lawa ]
Wigna [Lotnik - Witka ]Szeleść Daniel VIII powożenie pary - kegle 
Walencja [Lotnik - Witka ]

Endurance riding
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Juma [Puszkar - Jurata ]Woźnica Bartłomiej próba kondycyjna 
Powiew [Hroby XXI-50 - Powiastka ]Dziamba Damian II próba kondycyjna 
Wega [Szatyn - Wesołka ]Szot-Bodek Magdalena III próba kondycyjna 
Hydra [Oskar - Hawajka ]Malmuk Adam IV próba kondycyjna 
Suprima [Piaf - S-Persetka ]Górski Krystian próba kondycyjna 
Pozerka [Rewir - P-Rabka ]Pelc Damian VI-VII próba kondycyjna 
Akacja-W [Semen - Asturia ]Pelc Kamil VI-VII próba kondycyjna 
Nagan [Piaf - Nektarynka ]Gruca Bartłomiej VIII próba kondycyjna 
Antaba [Jaśmin - Ambrozja ]Smołkowicz Michał IX próba kondycyjna 
Pralinka [Jaśmin - Powiastka ]Szymczyk Agnieszka próba kondycyjna 
Opończa [Piaf - Olsza ]Szymczyk Adam XI-XII próba kondycyjna 
Sobótka [Jaśmin - Sewilla ]Gruca Mateusz XI-XII próba kondycyjna 
Otto [Rygor - Otawa ]Gawęda Grzegorz XIII próba kondycyjna 
Liana [Piaf - Lisna ]Pelc Wojciech XIV próba kondycyjna 
Bercik [Rygor - Betania ]Szeleść Damian XV próba kondycyjna 
Oliza [Jaśmin - Olcha ex Oktawa ]Chojniak Anna XVI próba kondycyjna 
Jamajka [Piaf - Jagiełka / Igiełka ]Maciejewska Martyna XVII próba kondycyjna 
Szlak [Saracen - Szamanka ]Żurawicz Zbigniew XVIII-XIX próba kondycyjna 
Gejzer [Len - Gejsza ]Wieczorek Aleksandra XVIII-XIX próba kondycyjna 
Wanta II [Fant - Wydra ]Kurowski Rafał XX próba kondycyjna 
Suzi [Baca - Sawana ]Holewa Beata XXI próba kondycyjna 
Hewia [Olaf - Hurma ]Banasiak Monika XXII próba kondycyjna 
Narcyz [Puszczyk - Nasturcja ]Krzyżak Bernadeta XXIII próba kondycyjna 
Pandora Tabun [Saracen - Puszcza ]Szeleść Daniel XXIV próba kondycyjna 
Wisia [Ludwik vel Rokosz - Wersja ]Grams Klaudyna XXV próba kondycyjna 
Sybira [Safian - Suta ]Tomaszewska Julia XXVI próba kondycyjna 
Wicher [Lotnik - Waga ]Wrześniak Katarzyna elim. / kulawizna próba kondycyjna 
Afisz [Prislop IX-81 - Alaska ex Nelka ]Szymczyk Krzysztof elim. próba kondycyjna 
Nasir [Jaśmin - Neretwa ]Kita Sebastian elim. próba kondycyjna 
Lotnik [Ousor VIII-50 - Lotna ]Boruta Mariusz elim. próba kondycyjna 
Grażda [Rewir - Grafina ]Pupczyk Łukasz elim. próba kondycyjna 
Leda-O [Rygor - Lutnia ]Zimny Damian elim. próba kondycyjna 

Hucul's Path
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Liana [Piaf - Lisna ]Górski Krystian ścieżka sportowa 
Afisz [Prislop IX-81 - Alaska ex Nelka ]Szymczyk Krzysztof II ścieżka sportowa 
Suprima [Piaf - S-Persetka ]Górski Krystian III ścieżka sportowa 
Pralinka [Jaśmin - Powiastka ]Szymczyk Agnieszka IV ścieżka sportowa 
Nasir [Jaśmin - Neretwa ]Kita Sebastian ścieżka sportowa 
Gurgul Castor / Gurgul XII [Gurgul Zmrzlik Faun - Passa ]Gaal Peter VI ścieżka sportowa 
Bryf / Hroby Bryf / Hroby XXIV [Puszkar - Secunda ]Peto Brigitta (Węgry) VII ścieżka sportowa 
Pandora Tabun [Saracen - Puszcza ]Szeleść Daniel VIII ścieżka sportowa 
Goral Suta [Goral XVI-82 Zeno / Goral XIX - Polan Orgona ]Felsobuky Noemi Kata (Węgry) IX ścieżka sportowa 
Nagan [Piaf - Nektarynka ]Kita Sebastian ścieżka sportowa 
Hewia [Olaf - Hurma ]Banasiak Monika XI ścieżka sportowa 
Biela [Wawel - Bibiana ]Wieczorek Aleksandra XII ścieżka sportowa 
Goral Ulrika Boglarka [Goral XVI-82 Zeno / Goral XIX - Polan Ostya ]Sallai Rebeka XIII ścieżka sportowa 
Wega [Szatyn - Wesołka ]Szot-Bodek Magdalena elim. ścieżka sportowa 
Powiew [Hroby XXI-50 - Powiastka ]Dziamba Damian elim. ścieżka sportowa 
Narcyz [Puszczyk - Nasturcja ]Wrześniak Katarzyna elim. ścieżka sportowa 
Goral Sikkes [Goral XVI-82 Zeno / Goral XIX - Polan Orsi ]Liptak Brigitta (Węgry) elim. ścieżka sportowa 
Pralinka [Jaśmin - Powiastka ]Szymczyk Agnieszka I / 80,00 ścieżka - czempionat 
Hewia [Olaf - Hurma ]Banasiak Monika II / 80,00 ścieżka - czempionat 
Liana [Piaf - Lisna ]Górski Krystian III / 74,00 ścieżka - czempionat 
Opończa [Piaf - Olsza ]Szymczyk Adam IV / 74,00 ścieżka - czempionat 
Szlak [Saracen - Szamanka ]Żurawicz Zbigniew V / 74,00 ścieżka - czempionat 
Afisz [Prislop IX-81 - Alaska ex Nelka ]Szymczyk Krzysztof VI / 73,50 ścieżka - czempionat 
Sybira [Safian - Suta ]Banasiak Monika VII / 73,00 ścieżka - czempionat 
Bryf / Hroby Bryf / Hroby XXIV [Puszkar - Secunda ]Peto Brigitta (Węgry) VIII / 70,25 ścieżka - czempionat 
Powiew [Hroby XXI-50 - Powiastka ]Dziamba Damian IX / 68,00 ścieżka - czempionat 
Narcyz [Puszczyk - Nasturcja ]Wrześniak Katarzyna X / 68,00 ścieżka - czempionat 
Sobótka [Jaśmin - Sewilla ]Szymczyk Agnieszka XI / 67,75 ścieżka - czempionat 
Gurgul Castor / Gurgul XII [Gurgul Zmrzlik Faun - Passa ]Gaal Peter XII / 67,00 ścieżka - czempionat 
Nasir [Jaśmin - Neretwa ]Kita Sebastian XIII / 67,00 ścieżka - czempionat 
Antaba [Jaśmin - Ambrozja ]Pupczyk Łukasz XIV / 66,50 ścieżka - czempionat 
Pandora Tabun [Saracen - Puszcza ]Szeleść Daniel XV / 64,75 ścieżka - czempionat 
Suprima [Piaf - S-Persetka ]Górski Krystian XVI / 64,50 ścieżka - czempionat 
Goral Suta [Goral XVI-82 Zeno / Goral XIX - Polan Orgona ]Felsobuky Noemi Kata (Węgry) XVII / 62,00 ścieżka - czempionat 
Wega [Szatyn - Wesołka ]Szot-Bodek Magdalena XVIII / 62,00 ścieżka - czempionat 
Leda-O [Rygor - Lutnia ]Zimny Damian XIX / 58,00 ścieżka - czempionat 
Hydra [Oskar - Hawajka ]Malmuk Adam XX / 54,50 ścieżka - czempionat 
Nagan [Piaf - Nektarynka ]Kita Sebastian XXI / 51,50 ścieżka - czempionat 
Jamajka [Piaf - Jagiełka / Igiełka ]Chomicz Piotr XXII / 49,00 ścieżka - czempionat 
Pozerka [Rewir - P-Rabka ]Pelc Damian XXIII / 39,50 ścieżka - czempionat 
Wanta II [Fant - Wydra ]Kurowski Rafał XXIV / 34,50 ścieżka - czempionat 
Suzi [Baca - Sawana ]Holewa Beata XXV / 32,00 ścieżka - czempionat 
Gejzer [Len - Gejsza ]Wieczorek Aleksandra XXVI / 29,00 ścieżka - czempionat 
Akacja-W [Semen - Asturia ]Pelc Kamil XXVII / 11,00 ścieżka - czempionat 
Lotnik [Ousor VIII-50 - Lotna ]Boruta Mariusz XXVIII / 0,00 ścieżka - czempionat 
Oliza [Jaśmin - Olcha ex Oktawa ]Chojniak Anna XXIX / 0,00 ścieżka - czempionat 
Juma [Puszkar - Jurata ]Woźnica Bartłomiej XXX / 0,00 ścieżka - czempionat 
Bercik [Rygor - Betania ]Szeleść Damian dyskw. ścieżka - czempionat 
Otto [Rygor - Otawa ]Gawęda Grzegorz dyskw. ścieżka - czempionat 
Wisia [Ludwik vel Rokosz - Wersja ]Chomicz Piotr dyskw. ścieżka - czempionat 
Grażda [Rewir - Grafina ]Pupczyk Łukasz dyskw. ścieżka - czempionat 
Patafian [Lansjer - Perfekcja ]Matusik Beata dyskw. ścieżka - czempionat 
Pablo [Sonet - Perfekcja ]Matusik Beata dyskw. ścieżka - czempionat 
Goral Sikkes [Goral XVI-82 Zeno / Goral XIX - Polan Orsi ]Liptak Brigitta (Węgry) dyskw. ścieżka - czempionat 

Other
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Pralinka [Jaśmin - Powiastka ]Szymczyk Agnieszka I / Czempion czempionat użytkowy 
Powiew [Hroby XXI-50 - Powiastka ]Dziamba Damian II / V-ce Czempion czempionat użytkowy 
Opończa [Piaf - Olsza ]Szymczyk Adam III czempionat użytkowy 
Sobótka [Jaśmin - Sewilla ]Szymczyk Agnieszka IV czempionat użytkowy 
Wega [Szatyn - Wesołka ]Szot-Bodek Magdalena czempionat użytkowy 
Antaba [Jaśmin - Ambrozja ]Pupczyk Łukasz VI czempionat użytkowy 
Liana [Piaf - Lisna ]Górski Krystian VII czempionat użytkowy 
Suprima [Piaf - S-Persetka ]Górski Krystian VIII czempionat użytkowy 
Szlak [Saracen - Szamanka ]Żurawicz Zbigniew IX czempionat użytkowy 
Hewia [Olaf - Hurma ]Banasiak Monika czempionat użytkowy 
Hydra [Oskar - Hawajka ]Malmuk Adam XI czempionat użytkowy 
Sybira [Safian - Suta ]Banasiak Monika XII czempionat użytkowy 
Nagan [Piaf - Nektarynka ]Kita Sebastian XIII czempionat użytkowy 
Pandora Tabun [Saracen - Puszcza ]Szeleść Daniel XV czempionat użytkowy 
Jamajka [Piaf - Jagiełka / Igiełka ]Chomicz Piotr XVI czempionat użytkowy 
Pozerka [Rewir - P-Rabka ]Pelc Damian XVII czempionat użytkowy 
Wanta II [Fant - Wydra ]Kurowski Rafał XVIII czempionat użytkowy 
Afisz [Prislop IX-81 - Alaska ex Nelka ]Szymczyk Krzysztof XIX czempionat użytkowy 
Nasir [Jaśmin - Neretwa ]Kita Sebastian XX czempionat użytkowy 
Suzi [Baca - Sawana ]Holewa Beata XXI czempionat użytkowy 
Gejzer [Len - Gejsza ]Wieczorek Aleksandra XXII czempionat użytkowy 
Juma [Puszkar - Jurata ]Woźnica Bartłomiej XXIII czempionat użytkowy 
Akacja-W [Semen - Asturia ]Pelc Kamil XXIV czempionat użytkowy 
Leda-O [Rygor - Lutnia ]Zimny Damian XXV czempionat użytkowy 
Otto [Rygor - Otawa ]Gawęda Grzegorz XXVI czempionat użytkowy 
Bercik [Rygor - Betania ]Szeleść Damian XXVII czempionat użytkowy 
Oliza [Jaśmin - Olcha ex Oktawa ]Chojniak Anna XXVIII czempionat użytkowy 
Wisia [Ludwik vel Rokosz - Wersja ]Chomicz Piotr XXIX czempionat użytkowy 
Grażda [Rewir - Grafina ]Pupczyk Łukasz XXX czempionat użytkowy 
Lotnik [Ousor VIII-50 - Lotna ]Boruta Mariusz XXXI czempionat użytkowy 
Wicher [Lotnik - Waga ]Wrześniak Katarzyna XXXII czempionat użytkowy 
Pablo [Sonet - Perfekcja ]Matusik Beata XXXIII czempionat użytkowy 
Patafian [Lansjer - Perfekcja ]Matusik Beata XXXIV czempionat użytkowy 




 
polski english