Program Mistrzostw Polski Młodych Koni 2020

2020-09-15

 

Najbliższa odsłona MPMK wystartuje już 17 września, dlatego warto zapoznać się ze szczegółowym programem, który obejmie zmagania w skokach przez przeszkody, WKKW i ujeżdżeniu. 


Program jest dostępny TUTAJ.

 


Wojciech Wojcianiec & Chintablue na 1. miejscu MP

2020-09-14

 

Triumfatorem tegorocznych Mistrzostw Polski w skokach przez przeszkody został Wojciech Wojcianiec, którym tym samym obronił tytuł! Sukcesu nie byłoby bez udziału 11-letniego wałacha Chintablue (Chintan – Dociacca/Chacco Blue), a same zmagania rozegrano w dniach 10-13 września na terenie Klubu Jeździeckiego Osadkowski


Podsumowanie, galeria i wyniki – TUTAJ.

 


Odszedł 26-letni ogier Berlin

2020-09-14

 

W sobotę (12 września) na terenie ośrodka Hengstenstation de Radstake padł 26-letni Berlin (Cassini I – Cathleen W/Caretino 2) – ogier był zarówno świetnym sportowcem (zdobył np. złoto podczas Światowych Igrzysk Jeździeckich w Akwizgranie), jak i reproduktorem, którego potomstwo osiąga rewelacyjne wyniki w skokach przez przeszkody. 

 

Szczegóły – TUTAJ

 

 


Albert Voorn poprowadzi szkolenie w Sentio Equestrian

2020-09-03

 

Pod koniec września w Sentio Equestrian odbędzie się klinika z Albertem Voornem, trenerem słynącym z nietypowego podejścia zarówno do jeźdźca, jak i konia. 

 

Szczegóły – TUTAJ

 

 


Piłkarz Thomas Müller nowym właścicielem D'Avie

2020-09-02

 

Obecnie 8-letni ogier D'Avie (Don Juan de Hus – Linda/Londonderry) ma na koncie np. złote medale zdobyte podczas Mistrzostw Świata Młodych Koni, a teraz pojawiła się informacja, że koń został zakupiony przez Thomasa Müllera, piłkarza Bayernu Monachium


Szczegóły – TUTAJ.

 


[ 1 ] [2] [3] <<...>> [276]
 
polski english