Przewodnik dla kibiców Cavaliady w Sopocie

2023-02-01

 

Jak dojechać na miejsce? Co zawarto w programie? Czy na terenie ERGO Areny znajdują się udogodnienia dla osób niepełnosprawnych? Cavaliada w Sopocie rozpocznie się już w najbliższy czwartek (2 lutego), dlatego to odpowiedni moment na zapoznanie się z „Niezbędnikiem kibica”, w którym można znaleźć wszystkie najpotrzebniejsze informacje na temat tych zawodów.


Przewodnik dla kibiców Cavaliady – TUTAJ.Program Cavaliady w Sopocie

2023-01-28

 

Już w najbliższy czwartek odbędą się pierwsze konkursy w ramach Cavaliady w Sopocie, a sam program obejmie konkursy w ujeżdżeniu, powożeniu, skokach przez przeszkody i WKKW, jak również niemal codzienne pokazy specjalne. Gospodarzem wydarzenia będzie Ergo Arena (Plac Dwóch Miast 1, 81-731 Sopot). 

 

Szczegółowy program wraz z wykazem transmisji – TUTAJ

 

 


Klacz Killer Queen VDM najlepiej zarabiającym koniem 2022 roku

2023-01-05

 

W zeszłym roku klacz Killer Queen VDM (Eldorado van de Zeshoek TN – Derly Chin de Muze/For Pleasure) zarobiła łącznie ponad 1 mln euro, dzięki czemu bez problemu znalazła się na 1. miejscu rankingu najlepiej zarabiających koni skokowych 2022 r. 

 

Szczegóły można znaleźć TUTAJ.


 


TOP 10 polskich koni 2022 roku

2023-01-05

 

Portal Hippomundo opublikował swój coroczny ranking najlepszych koni skokowych, w którym kluczowym kryterium jest wysokość zarobku, jaki dany koń uzyskał w zeszłorocznych konkursach. W przypadku polskich koni na 1. miejscu znalazł się MJT Nevados S (Calvados Z – Nestia S/Romualdo). 

 

Szczegółowe podsumowanie najlepszych polskich koni i jeźdźców – TUTAJ

 

 


Zmarła Shirley Watts

2022-12-21


W wieku 84 lat odeszła Shirley Watts, właścicielka stadniny Halsdon Arabians i miłośniczka koni polskiej hodowli. Brytyjka zakupiła np.: og. Pilot (Fawor – Pipi/Banat), kl. Ekspulsja (Gazal Al Shaqab – Elandra/Monogramm), kl. Preria (Ararat – Pipi/Banat) czy kl. Amra (Eukaliptus – Albigowa/Fawor).

 

Pożegnanie Shirley WattsTUTAJ.


 


[ 1 ] [2] [3] <<...>> [298]
 
polski english