Triumf Malin Baryard-Johnsson & klaczy H&M Indiana w Rzymie

2021-09-13

 

Sobotni konkurs Grand Prix LGCT zakończył się wielką wygraną Malin Baryard-Johnsson (SWE) & 13-letniej klaczy H&M Indiana (Kashmir van Schuttershof – Halifax/Animo's Hallo) – zmagania przeprowadzono w ramach rzymskiej odsłony zawodów Longines Global Champion Tour, które rozegrano w dniach 10-12 września w Circus Maximus.

 

Wyniki – TUTAJ

 

 


Wyniki Mistrzostw Europy w ujeżdżeniu

2021-09-13

 

Za nami Mistrzostwa Europy w ujeżdżeniu, które rozegrano w dniach 6-12 września w Hagen. W zmaganiach drużynowych triumfowała niesamowita ekipa Niemiec, do której należały m.in. Jessica von Bredow-Werndl (GER) & 14-letnia klacz TSF Dalera BB (Easy Game – Dark Magic/Handryk), zwyciężczynie również pozostałych ważniejszych konkursów, tzn. Grand Prix Special i Grand Prix Freestyle

 

Galeria i wyniki – TUTAJ.Steve Guerdat & Venard de Cerisy najlepsi w Spruce Meadows

2021-09-13

 

Ich podwójnie bezbłędny przejazd w trakcie słynnego konkursu CP International zapewnił im zwycięstwo już bez konieczności przeprowadzania rozgrywki! Tym samym Steve Guerdat (SUI) & 12-letni wałach Venard de Cerisy (Open Up Semilly – Rosee de Cerisy/Djalisco du Guet) stali się bohaterami tego etapu cyklu Rolex Grand Slam of Show Jumping, który rozegrano w dniach 8-12 września w Spruce Meadows

 

Wyniki – TUTAJ.

 

 


Wyniki licytacji Baborówko Horse Auctions – Foals Edition

2021-09-06

 

W dniach 2-4 września odbyła się licytacja Baborówko Horse Auctions – Foals Edition 2021, podczas której najwyższą kwotę uzyskał Crazy in Love (Comme Il Faut – Gaensebluemchen/Casall). Ogierek został wyhodowany przez Marka Wąsiewicza (Stajnia Nowolipsk), ale już niebawem opuści Polskę, ponieważ najwyższą cenę zaoferował kupiec z Francji. 

 

Szczegółowe podsumowanie aukcji – TUTAJ.

 

 

 


Koniec skokowych Mistrzostw Europy

2021-09-06


Niemiecka miejscowość Riesenbeck była gospodarzem skokowych Mistrzostw Europy, które odbyły się w dniach 31 sierpnia-5 września, a kolejne konkursy wyłoniły obecnych mistrzów – w zmaganiach drużynowych najlepsi okazali się Szwajcarzy, za to w rywalizacji indywidualnej wygrał Andre Thieme (GER), który tworzył duet wraz z 11-letnią klaczą DSP Chakaria (Chap 47 – Askaria 3/Askari 173). 

 

Wyniki – TUTAJ

 

 


[1] [ 2 ] [3] [4] <<...>> [288]
 
polski english