Charlotte Dujardin sprzedała wałacha Gio

2021-10-27

 

Charlotte Dujardin (GBR) zdecydowała się sprzedać 10-letniego wałacha Gio (Apache – Zenzi/Tango), jednego z najważniejszych koni w stawce tej zawodniczki. 

 

Więcej – TUTAJ.

 


Wałach Clooney wrócił do stajni Fuchsa

2021-10-21

 

Wałach Clooney 51 (Cornet Obolensky – Fraulein Vom Moor/Ferragamo) – świetny koń Martina Fuchsa (SUI) – opuścił klinikę weterynaryjną w Zurychu i nareszcie wrócił do swojej stajni. Powodem leczenia konia było bardzo poważne uszkodzenie łopatki, do którego doszło w sierpniu.  

 

 

Więcej – TUTAJ

 

 


Koń polskiej hodowli na liście startowej MŚMK w WKKW

2021-10-13

 

Tegoroczna odsłona Mistrzostw Świata Młodych Koni w WKKW odbędzie się w dniach 21-24 października we francuskiej miejscowości Lion d’Angers, a na liście zakwalifikowanych koni znalazła się 7-letnia Hebertina (Caretino K – Hebe/Bajou du Rouet), którą wyhodował Daniel Wieliczko. Polska klacz wystartuje wraz z Olesyą Kosarevą (RUS)Szczegóły – TUTAJ.

 


Córka Corneta Obolensky’ego liderką TC Online Auction

2021-10-04

 

Licytacja TC Online Auction (30 września-2 października, org. Tyszko & Cichoń Equestrian) zakończyła się sprzedaniem wszystkich oferowanych embrionów i źrebiąt, a najwyższą kwotę uzyskała klaczka Cornettabelle Z (Cornet Obolensky – Ta Belle van Sombeke/Harley VDL), za którą kupiec z Belgii zapłacił 19 tys. euro. 

 

Wyniki – TUTAJ.


 


Wyniki skokowych Mistrzostw Świata Młodych Koni

2021-09-27

 

Za nami Mistrzostwa Świata Młodych Koni w skokach przez przeszkody, które rozegrano w dniach 22-26 września w siedzibie związku Zangersheide w Lanaken! Rywalizacja odbyła się z podziałem na kategorie wiekowe, a złote medale przyznano: 5-letniemu og. Querido VG Z (Dominator 2000 Z – Corsica VG Z/Chellano), 6-letniemu og. Coros (Cornet Obolensky – Atemlos B/Arpeggio) i 7-letniej kl. Just A Dream (VDL Zirocco Blue – Sweet Dream/Carano). 

 

Wyniki: TUTAJ


 

 


[1] [ 2 ] [3] [4] <<...>> [289]
 
polski english