Sandra Sysojeva bezkonkurencyjna w Sopocie

2023-02-05

 

W programie sopockiej odsłony starcia Immergas Dressage Tour – cavaliadowego cyklu zmagań dla dresażystów – znalazły się konkursy Intermediate I i Intermediate I Freestyle, a zarówno w jednym, jak i w drugim zwycięstwo odniosła Sandra Sysojeva (LTU), której na czworoboku towarzyszył 9-letni ogier Found Boy (Foundation 2 – La Fermosa/Fuerstenball OLD).

 

Wiecej informacji – TUTAJ


 


Jarosław Skrzyczyński zwycięzcą Grand Prix w Sopocie

2023-02-05

 

Już trzeci cavaliadowy konkurs Grand Prix tego sezonu zakończył się wygraną Jarosława Skrzyczyńskiego (POL), który wziął udział w tej rywalizacji wraz z 10-letnim ogierem Inturido (Zambesi TN – Bailey/Verdi TN).

 

Szczegółowy przebieg konkursu i wyniki – TUTAJ.

Joanna Pawlak zwyciężczynią III etapu TRAF Eventing Tour

2023-02-03

 

Joanna Pawlak (POL) & 10-letni wałach Armin de Monsieur (Moravia – Armila/Biskwit) zwyciężyli w III etapie Halowego Pucharu Polski WKKW (TRAF Eventing Tour), który przeprowadzono w ramach Cavaliady w Sopocie

 

Wyniki – TUTAJ


 


Przewodnik dla kibiców Cavaliady w Sopocie

2023-02-01

 

Jak dojechać na miejsce? Co zawarto w programie? Czy na terenie ERGO Areny znajdują się udogodnienia dla osób niepełnosprawnych? Cavaliada w Sopocie rozpocznie się już w najbliższy czwartek (2 lutego), dlatego to odpowiedni moment na zapoznanie się z „Niezbędnikiem kibica”, w którym można znaleźć wszystkie najpotrzebniejsze informacje na temat tych zawodów.


Przewodnik dla kibiców Cavaliady – TUTAJ.Program Cavaliady w Sopocie

2023-01-28

 

Już w najbliższy czwartek odbędą się pierwsze konkursy w ramach Cavaliady w Sopocie, a sam program obejmie konkursy w ujeżdżeniu, powożeniu, skokach przez przeszkody i WKKW, jak również niemal codzienne pokazy specjalne. Gospodarzem wydarzenia będzie Ergo Arena (Plac Dwóch Miast 1, 81-731 Sopot). 

 

Szczegółowy program wraz z wykazem transmisji – TUTAJ

 

 


[1] [ 2 ] [3] [4] <<...>> [299]
 
polski english