Ruszyła selekcja koni do aukcji Baborówko Horse Sale Show

2020-07-08

 

Organizator Baborówko Horse Sale Show zaprasza zainteresowanych hodowców i właścicieli koni do kontaktu w sprawie selekcji koni, z których najlepsze pojawią się w tegorocznym katalogu aukcyjnym.

 

Szczegóły (m.in. regulamin) – TUTAJ

 

 


Nowy termin Mistrzostw Polski w ujeżdżeniu

2020-07-07

 

Polski Związek Jeździecki opublikował komunikat, w którym poinformował o zmianie terminu organizacji Mistrzostw Polski w ujeżdżeniu z 10-12 lipca na 4-6 września.

 

Pełna treść komunikatu – TUTAJ

 

 


Córka Casalla gwiazdą III Czempionatu Źrebiąt Holsztyńskich

2020-07-06

 

Kolejna edycja Czempionatu Źrebiąt Holsztyńskich zakończyła się przyznaniem córce Casalla (Caretino – Kira XVII/Lavall I) zaszczytnych tytułów czempionki oraz superczempionki. Wydarzenie odbyło się 5 lipca w Stadninie Koni Olimpia w Nowym Dąbiu k. Bydgoszczy, a na miejscu byli obecni sędziowie ze Związku Holsztyńskiego.

Wyniki czempionatu – TUTAJ

 

 


Córka Levisto Z wylicytowana przez KJ Jackiewiczów

2020-07-01

 

Pomorski Klub Jeździecki Jackiewiczów zaproponował najwyższą kwotę za klaczkę Lente Z (Levisto Z – Elinett MV/Acolino), którą wystawiono na internetowej aukcji Foals & Embryo's – córka Levisto Z (Leandro – Chica Bay/Carolus I) z pewnością zostanie dumą KJ


Więcej – TUTAJ.

 


Limonchello NT nowym nabytkiem Verso La Natura

2020-06-30

 

Westfalski Limonchello NT (Lord Caletto – Kyara/Calido I) ma na koncie udane starty wraz z Christianem Kukukiem (GER), a teraz trafi do Klubu Sportowego Verso La Natura (Warnik 29, 72-001 Warnik), gdzie stworzy nowy duet z Bartoszem Adamusem (POL)


Więcej – TUTAJ.


[1] [2] [ 3 ] [4] [5] <<...>> [272]
 
polski english