Najwyższa Izba Kontroli o sytuacji państwowej hodowli koni

2020-08-28

 

Na stronie internetowej Najwyższej Izby Kontroli pojawił się obszerny dokument, w którym opublikowano podsumowanie kontroli sytuacji państwowej hodowli koni. 

 

Pełna analiza jest dostępna TUTAJ

 

 


La Calida sprzedana do USA

2020-08-27

 

Na facebookowym profilu Wechta Equestrian pojawiła się wiadomość o sprzedaży 4-letniej klacz La Calida (La Calidad – E-Castella NF/Casall) podczas internetowej licytacji Chosen Auction. Córka ogiera La Calidad (Lancer II – Uganda VIII/Cassini I) pojedzie do USA


Więcej informacji – TUTAJ.

 


Katalog Cichoń Foals Auction & Selection 2020

2020-08-26

 

Tegoroczna edycja Cichoń Foals Auction & Selection odbędzie się już 5 września na terenie ośrodka Cichoń Stallions (Anieli Krzywoń 1, 41-922 Radzionków), a organizator wydał już katalog aukcyjny – proponowane źrebięta to potomkowie ogierów ujeżdżeniowych oraz skokowych (to tegoroczna nowość!) z ofert hodowlanych Cichoń Stallions, Helgstrand Dressage i Deckstation Schockemӧhle.

 

Szczegóły – TUTAJ

 

 


Ostrzeżenie dla właścicieli koni z okolic Radomska

2020-08-25

 

W ostatnim czasie doszło do podwójnej próby kradzieży konia w miejscowości Klekotowe k. Radomska (woj. łódzkie), o czym poinformowała Justyna Zubek. Sprawa została zgłoszona na policję, jednak właścicieli koni z tych okolic powinni zachować czujność. 


Szczegóły – TUTAJ.

 


Wyhodowany w Polsce Twenty Two sprzedany!

2020-08-19

 

Wyhodowany w Polsce ogier ujeżdżeniowy Twenty Two (Durello Top DRP/Twenty – Mister Man DRP) ma na koncie m.in. starty z Zuzanną Haber (POL), a obecnie jest jednym z najbardziej utalentowanych kuców w całej Szwecji. Koń właśnie został sprzedany i rozpoczął już treningi z nową zawodniczką. 


Szczegóły – TUTAJ.

 


[1] [2] [ 3 ] [4] [5] <<...>> [276]
 
polski english