Wykaz koni zakwalifikowanych do czempionatu Intercarpathia 2023

2023-11-30


Peter Strijbosch
, Bart Goen i Andrzej Matławski ocenią łącznie 88 koni, które tym samym zawalczą w tegorocznej odsłonie czempionatu Intercarpathia. Wydarzenie odbędzie się w dniach 1-2 grudnia w Klubie Jeździeckim Salio w Besiekierzu Rudnym.


Szczegółowa lista koni – TUTAJ.
Katalog trzeciej odsłony Cavaliady Horse Auction

2023-11-28


W trakcie Cavaliady w Poznaniu odbędzie się licytacja Cavaliada Horse Auction (8 grudnia), podczas której kupujący będą mieli do wyboru 14 rewelacyjnych młodych koni sportowych. Wydarzenie zostanie przeprowadzone w formule hybrydowej, zatem zarówno na miejscu, jak i za pośrednictwem platformy Equibid.


Pełny katalog Cavaliady Horse Auction i więcej informacji – TUTAJProgram czempionatu Intercarpathia 2023

2023-11-27

 

Pod koniec tego tygodnia (1-2 grudnia) odbędzie się Intercarpathia 2023, czempionat skierowany do młodych koni ujeżdżeniowych i skokowych, a program wydarzenia obejmie także np. szkolenie zaproponowane przez Petera Strijboscha.

 

Pełny harmonogram – TUTAJ.Angelos Touloupis & Lord Mexx zwycięzcami Grand Prix w Warszawie

2023-11-19

 

Grek Angelos Touloupis (GRE) & 10-letni ogier Lord Mexx (Larimar 7 – Larissa XXV/Coriano) zajęli 1. miejsce w konkursie Grand Prix, będącym gwoździem programu Cavaliady w Warszawie.


Wyniki, szczegółowe podsumowanie konkursu i galeria zdjęć – TUTAJ.Sandra Sysojeva (LTU) & Found Boy na czele rankingu Cavaliada Dressage Tour

2023-11-18

 

W trakcie warszawskiej odsłony Cavaliady przeprowadzono konkursy Intermediate I i Intermediate I Freestyle, tym samym rozpoczynając nową edycję zmagań Cavaliada Dressage Tour. We wspomnianych rywalizacjach zwycięstwa zapewnili sobie Sandra Sysojeva (LTU) & 9-letni ogier Found Boy (Foundation 2 – La Fermosa/Fuerstenball OLD), którzy dzięki temu zebrali najwięcej punktów rankingowych.

 

Wyniki – TUTAJ.


 


[1] [2] [ 3 ] [4] [5] <<...>> [312]
 
polski english