Podsumowanie Körungu Związku Westfalskiego

2022-12-07

 

Tegoroczna odsłona Körungu Związku Westfalskiego odbyła się w dniach 4-7 grudnia w nowo wyremontowanym ośrodku Westphalian Horse Centre, a o premie i licencje starały się zarówno ogiery ujeżdżeniowe, jak i skokowe. 


Wyniki – TUTAJ.

 

 


Körung Związku Hanowerskiego

2022-12-06


Związek Hanowerski w Verden (Niemcy) przyznawał licencje i premie w dwóch turach: najpierw ocenie poddano konie ujeżdżeniowe (3-5 listopada), a potem skokowe (1-3 grudnia). Ukoronowaniem każdej części były aukcje. 


Wyniki – TUTAJ.

 


Program przeglądu koni Intercarpathia Top Horse

2022-12-05

 

Najbliższa odsłona przegląd koni Intercarpathia Top Horses zostanie przeprowadzona w sobotę (10 grudnia) w Klubie Jeździeckiego Salio (Biesiekierz Rudny 50, 95-001 Biała), a sędziowie ocenią łącznie 80 młodych gwiazd parkurów i czworoboków. 

 

Program wydarzenie jest dostępny TUTAJ

 

 


Katalog licytacji Cavaliada Horse Auction

2022-11-25

 

Program nadchodzącej Cavaliady w Poznaniu obejmuje również drugą edycję licytacji Cavaliada Horse Auction, która odbędzie się w 16 grudnia (piątek) w formule hybrydowej. Ostra selekcja wyłoniła 15 świetnych koni skokowych o bardzo dobrych rodowodach, dzięki czemu oferta na pewno zadowoli nawet najbardziej wymagających kupców. 

 

Katalog – TUTAJ

 

 


Sukces potomstwa og. Diamant De Semilly podczas LGCT 2022

2022-11-23

 

Po zakończeniu tegorocznego sezonu prestiżowych zawodów Longines Global Champions Tour i Global Champions League nie brak najróżniejszych podsumowań tegorocznej odsłony cyklu, w tym również tych o charakterze hodowlanym. W tym roku do zdobycia było 48 miejsc na podium, a najwięcej z nich przypadło potomkom og. Diamant de Semilly (Le Tot de Semilly – Venise des Cresles/Elf III).

 

Szczegóły – TUTAJ

 

 


[1] [2] [ 3 ] [4] [5] <<...>> [298]
 
polski english