2009-10-27
W dniu dzisiejszym została uruchomiona nowa funkcja - powiadomienia za pomocą komunikatora gadu-gadu. Możesz otrzymywać na gg informacje o nowych: ogłoszeniach, koniach oraz prywatnych wiadomościach. Zobacz instrukcję...

Wyniki próby dzielności ogierów śląskich

2009-10-27
W dniach 23-24 października, na terenie SO Książ odbyła się próba dzielności ogierów śląskich. Miejsce pierwsze zajął ♂ Rejent [Nomen - Renatka], drugie ♂ Palermo [Lokan - Pala], a trzecie ♂ Rytm [Deport - Rita]. Łącznie ocenę bardzo dobrą uzyskało 6 ogierów.

CIC Cameri 23-25.10.2009

2009-10-25
W dniach 23-25 października, w Cameri odbyły się zawody w WKKW, w których udział brali zawodnicy z Polski. W CIC* ♂ Eternal [Luron - Elektra] pod Kamilem Rajnertem zajął miejsce 10, para ♂ Harbuz [Vis Versa - Hałastra] - Artur Społowicz eliminacja na krosie. W CIC** ♀ Djenne-S [Power Prince - Dawn Hill] i Joanna Pawlak zajęły miejsce 8, a ♂ The Blue Frontier [New Frontier - Roma Blue Wind] i Tatiana Elzanowska - eliminacja.

Ogłoszenia.

2009-10-23
Zapraszamy do korzystania z możliwości dodawania ogłoszeń. Na dziś dzień zostały udostępnione następujące kategorie: sprzedaż koni, stanówka, dzierżawa, sprzedaż pozostałe oraz pensjonat dla koni. Zobacz: Dodaj nowe  Przeglądaj Mapa ogłoszeń FAQ Regulamin
Do końca listopada oferujemy 50% zniżki na promowanie swoich ogłoszeń. Aby skorzystać z oferty  - należy w miejscu "Kod rabatowy" wpisać słowo: promocja.

MŚMK-C Le Lion d Angers 15-18.10.2009

2009-10-18
W dniu dzisiejszym, w Le Lion d Angers zakończyły się Mistrzostwa Świata Młodych Koni w WKKW. W kategorii koni 6-letnich nasz kraj reprezentował Jerzy Krukowski i ♂ Gondolier [Czuwaj - Golden Lady] hod. SK Walewice. W klasyfikacji końcowej zajęli 21 miejsce. W MŚMK w 6-cio latkach startował również ♂ Bignam [Ignam - Bitwa] hodowli Marka Romanowskiego - który pod Laanet Vilvi (EST) zajął ostatecznie miejsce 37.