Ogłoszenie wygasło
Ogłoszenie - Gospodarstwo Agroturystyczne Stajnia Rajdowa Geronimo (Wakacje / Ferie)

 
Tytuł: Gospodarstwo Agroturystyczne Stajnia Rajdowa Geronimo
Cena:

Dodatkowy opis
Zapraszamy do naszego rodzinnego gospodarstwa agroturystycznego. Otoczone lasami, położone w sąsiedztwie Sobiborskiego Parku Krajobrazowego pozwala odpocząć i odetchnąć od codzienności. 
Do dyspozycji naszych gości mamy dwa całoroczne domki (sześcioosobowy z aneksem kuchennym i czteroosobowy). Oferta obejmuje również wyżywienie oparte na domowej kuchni bazującej na ekologicznych, miejscowych produktach, własnej produkcji serach i domowym pieczywie.
Możliwości jakie daje położenie naszego gospodarstwa i jego okolica są praktycznie nieograniczone. Wędkarze, rowerzyści, piechurzy, miłośnicy przyrody - każdy znajdzie tu coś dla siebie..  
Amatorów aktywnego wypoczynku zapraszamy do dzielenia naszej pasji - jazdy konnej. Odpowiednio dobrane, spokojne i doświadczone w terenie konie nadają się tak do nauki jazdy jak i na dłuższe wyprawy. W zależności od potrzeb i chęci naszych gości. 
Wszystkie nasze zwierzęta są przyjazne i przyzwyczajone do stałego kontaktu z człowiekiem więc obcowanie z nimi może być dodatkową atrakcją, szczególnie dla dzieci.
Serdecznie zapraszamy do odpoczynku w leśnym zaciszu i ciepłej, domowej atmosferze.

www.stajnia-geronimo.pl


Kontakt
Nazwisko i imię:Ignasiak- Ostrowska Katarzyna
Adres e-mail:kontakt@stajnia-geronimo.pl
Telefon:661 602 157
Miasto:Majdan Stuleński
Województwo:lubelskie
 
  
polski english