Event details

 
Name: XXII Majówka w Regietowie
Type: National competition
Place, organizer: SKH Gładyszów, Regietów
Start date: 2022-05-21
End date: 2022-05-22

List of horses


Hucul's Path
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Bariera (Gurgul) [Nasir / Gurgul XV - Baletka ]Pupczyk Łukasz I - 80,00 ścieżka do próby 
Werbena-O [Junior - Waćpanna ]Boruta Marek II - 80,00 ścieżka do próby 
Jaśminka [Wilczek - Adena ]Malmuk Adam III - 80,00 ścieżka do próby 
Pensja (Polan) [Judym - Patka ]Pupczyk Łukasz IV - 75,00 ścieżka do próby 
Bańka (Hroby) [Bogacz - Baza ]Pupczyk Łukasz V - 75,00 ścieżka do próby 
Grawitacja-O (Ousor) [Lotnik - Gabi-O ]Boruta Marek VI - 74,75 ścieżka do próby 
Toga-Gór [Azja-W - Tewia ]Majewska-Górska Anna VII - 74,75 ścieżka do próby 
Pokusa Tabun [Saracen - Prowcza Tabun ]Hetman-Matyjasik Katarzyna I - 80,00 ścieżka eliminacyjna 
Pączek [Natan - Pantera ]Szyba-Giżyńska Marta II - 80,00 ścieżka eliminacyjna 
Wag-W [Nefryt - Figa ]Bielanin Karolina III - 80,00 ścieżka eliminacyjna 
Istria [Powiew - Iryska ]Dobrowolska Maja IV - 77,00 ścieżka eliminacyjna 
Zwinka z Dzikich Pól [Gejzer - Orlica z Izb ]Iwanowska Anastazja V - 76,75 ścieżka eliminacyjna 
Figlarna [Powiew - Fryga ]Tełyczka Piotr VI - 73,00 ścieżka eliminacyjna 
Wiki [Lexus - Waszta ]Hetman-Matyjasik Katarzyna VII - 71,00 ścieżka eliminacyjna 
Zamieć Tabun [Saracen - Wisienka ]Kita Sebastian VIII - 68,00 ścieżka eliminacyjna 
Armi z Załpy [Literek-O - Armenia-W ]Hojda Zuzanna IX - 68,00 ścieżka eliminacyjna 
Zumba z Majerza [Potencjał - Z-Olisa ]Siciarz Mateusz X - 67,50 ścieżka eliminacyjna 
Zefir-Kur (Hroby) [Ogień - Zenitka ]Rojan Weronika XI - 66,00 ścieżka eliminacyjna 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ]Biernat Marek XII - 65,25 ścieżka eliminacyjna 
Pociask [Jarosz - Hawajka ]Kita Sebastian XIII - 63,50 ścieżka eliminacyjna 
Piękna-O [Ważniak - Polana ]Szczęsna Oliwia XIV - 62,25 ścieżka eliminacyjna 
Lennik [Sonet - Salamandra ]Maczuga Kinga XV - 61,00 ścieżka eliminacyjna 
Czumka GJ [Kupidyn z Sadyby - Czarka ]Gładkowski Jacek XVI - 61,00 ścieżka eliminacyjna 
Patka [Sonet - Pokora ]Zawadowicz Maria XVII - 59,75 ścieżka eliminacyjna 
Skawa [Powiew - Sobótka ]Harnik Katarzyna XVIII - 57,75 ścieżka eliminacyjna 
Angora-W [Szpak - Girgonia ]Polaszek Robert XIX - 57,25 ścieżka eliminacyjna 
Lotek [Hasan z Sadyby - Lotka ]Grelewicz Oliwia XX - 55,25 ścieżka eliminacyjna 
Wać Panna z Załpy (Goral) [Literek-O - Wella ]Hojda Zuzanna XXI - 55,00 ścieżka eliminacyjna 
Pędziwiatr [Prislop IX-81 - Plamka ]Majuch Milena XXII - 55,00 ścieżka eliminacyjna 
Gipsi (Hroby) [Grom - Grzywa ]Kaźmierska Milena XXIII - 52,75 ścieżka eliminacyjna 
Buzia [Wicher - Bałałajka ]Dziula Krystian XXIV - 50,75 ścieżka eliminacyjna 
Folder [Potencjał - Fala ]Kurpiewski Rafał XXV - 49,75 ścieżka eliminacyjna 
Jesion [Paw - Jodełka ]Czopek Jolanta XXVI - 48,00 ścieżka eliminacyjna 
Jubiler [Len - Ilza / Izla ]Szczęsna Oliwia XXVII - 46,75 ścieżka eliminacyjna 
Wilga-W [Nefryt - Figa ]Kowalczyk Karolina XXVIII - 46,25 ścieżka eliminacyjna 
Orawa [Puszkar - Olcha-W ]Kliczka Joanna XXIX - 46,00 ścieżka eliminacyjna 
Jugla [Nominał - Istria ]Nowak Anna XXX - 45,00 ścieżka eliminacyjna 
Odessa-W [Nefryt - Ona ]Żygłowicz Karolina XXXI - 44,50 ścieżka eliminacyjna 
Torga [Unknown - Unknown ]Gładkowski Maciej XXXII - 38,00 ścieżka eliminacyjna 
Sora [Junior - Polemika ]Pelc Konrad XXXIII - 33,00 ścieżka eliminacyjna 
Bagienka z Izb [Zawilec - Begonia z Izb ]Węgrzyn Katarzyna XXXIV - 23,50 ścieżka eliminacyjna 
Jaglanka [Czerchan - Jawa ]Salomon Olga XXXV - 19,50 ścieżka eliminacyjna 
Selen [Omar z Brzezia - Stokrotka ]Hetman Daniel XXXVI - 9,50 ścieżka eliminacyjna 
Amarant [Szpak - Alexis ]Grelewicz Oliwia XXXV - 4,75 ścieżka eliminacyjna 
Toga-Gór [Azja-W - Tewia ]Górska Anna XXXVI - 0,00 ścieżka eliminacyjna 
Wika-GT [Poter - Wanilia z Brzezia ]Krzewińska Gabriela XXXVII - 0,00 ścieżka eliminacyjna 
Puszta z Brzezia [Baca - Ponowa ]Cieśniarska Jadwiga XXXVIII - 0,00 ścieżka eliminacyjna 
Tytus [Czerchan - Trzcinka ]Pupczyk Łukasz eliminacja ścieżka eliminacyjna 
Chrapka [Nasir / Gurgul XV - Cisawa ]Dobrowolska Maja eliminacja ścieżka eliminacyjna 
Jarda [Grot - Juwena ]Krzewińska Dominika eliminacja ścieżka eliminacyjna 
Oreda [Wieśniak - Oktawia ]Pelc Konrad eliminacja ścieżka eliminacyjna 
Ata [Wantos - Aula ]Hołowieniec Piotr eliminacja ścieżka eliminacyjna 

Other
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Wag-W [Nefryt - Figa ]Bielanin Karolina I - 123,00 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Pączek [Natan - Pantera ]Szyba-Giżyńska Marta II - 122,00 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Istria [Powiew - Iryska ]Dobrowolska Maja III - 121,83 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Pokusa Tabun [Saracen - Prowcza Tabun ]Hetman-Matyjasik Katarzyna IV - 120,83 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Zwinka z Dzikich Pól [Gejzer - Orlica z Izb ]Iwanowska Anastazja V - 119,25 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Figlarna [Powiew - Fryga ]Tełyczka Piotr VI - 117,00 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Wiki [Lexus - Waszta ]Hetman-Matyjasik Katarzyna VII - 112,83 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Armi z Załpy [Literek-O - Armenia-W ]Hojda Zuzanna VIII - 112,00 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Zamieć Tabun [Saracen - Wisienka ]Kita Sebastian IX - 109,67 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ]Biernat Marek X - 108,42 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Zefir-Kur (Hroby) [Ogień - Zenitka ]Rojan Weronika XI - 107,67 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Zumba z Majerza [Potencjał - Z-Olisa ]Siciarz Mateusz XII - 107,17 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Piękna-O [Ważniak - Polana ]Szczęsna Oliwia XIII - 106,08 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Czumka GJ [Kupidyn z Sadyby - Czarka ]Gładkowski Jacek XIV - 105,00 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Pociask [Jarosz - Hawajka ]Kita Sebastian XV - 104,83 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Patka [Sonet - Pokora ]Zawadowicz Maria XVI - 104,08 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Skawa [Powiew - Sobótka ]Harnik Katarzyna XVII - 102,25 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Lennik [Sonet - Salamandra ]Maczuga Kinga XVIII - 101,67 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Angora-W [Szpak - Girgonia ]Polaszek Robert XIX - 99,08 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Lotek [Hasan z Sadyby - Lotka ]Grelewicz Oliwia XX - 98,42 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Wać Panna z Załpy (Goral) [Literek-O - Wella ]Hojda Zuzanna XXI - 97,50 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Pędziwiatr [Prislop IX-81 - Plamka ]Majuch Milena XXII - 97,33 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Gipsi (Hroby) [Grom - Grzywa ]Kaźmierska Milena XXIII - 92,42 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Buzia [Wicher - Bałałajka ]Dziula Krystian XXIV - 91,08 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Folder [Potencjał - Fala ]Kurowski Rafał XXV - 89,92 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Wilga-W [Nefryt - Figa ]Kowalczyk Karolina XXVI - 88,92 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Jugla [Nominał - Istria ]Nowak Anna XXVII - 88,67 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Jubiler [Len - Ilza / Izla ]Szczęsna Oliwia XXVIII - 88,08 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Jesion [Paw - Jodełka ]Czopek Jolanta XXIX - 86,83 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Orawa [Puszkar - Olcha-W ]Kliczka Joanna XXX - 86,00 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Odessa-W [Nefryt - Ona ]Żygłowicz Karolina XXXI - 84,00 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Torga [Unknown - Unknown ]Gładkowski Maciej XXXII - 79,00 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Sora [Junior - Polemika ]Pelc Konrad XXXIII - 74,00 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Bagienka z Izb [Zawilec - Begonia z Izb ]Węgrzyn Katarzyna XXXIV - 64,50 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Jaglanka [Czerchan - Jawa ]Salomon Olga XXXV - 62,67 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Selen [Omar z Brzezia - Stokrotka ]Hetman Daniel XXXVI - 49,83 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Amarant [Szpak - Alexis ]Grelewicz Oliwia XXXVII - 41,92 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Puszta z Brzezia [Baca - Ponowa ]Cieśniarska Jadwiga XXXVIII - 43,83 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Wika-GT [Poter - Wanilia z Brzezia ]Krzewińska Gabriela XXXIX - 43,50 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Toga-Gór [Azja-W - Tewia ]Majewska-Górska Anna XL - 40,17 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Werbena-O [Junior - Waćpanna ]Boruta Marek I - 123,17 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Jaśminka [Wilczek - Adena ]Malmuk Adam II - 120,50 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Bariera (Gurgul) [Nasir / Gurgul XV - Baletka ]Pupczyk Łukasz III - 119,67 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Bańka (Hroby) [Bogacz - Baza ]Pupczyk Łukasz IV - 116,50 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Grawitacja-O (Ousor) [Lotnik - Gabi-O ]Boruta Marek V - 116,42 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Pensja (Polan) [Judym - Patka ]Pupczyk Łukasz VI - 116,17 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Toga-Gór [Azja-W - Tewia ]Majewska-Górska Anna VII - 114,92 próba dzielności (ścieżka+płyta) 




 
polski english