Skoki |
Koń [ojciec matka] | Jeździec | Miejsce | Konkurs |
---|
♂ Narcyz [Puszczyk - Nasturcja ] | Wrześniak Katarzyna | II | konkurs skoków |
Powożenie |
Koń [ojciec matka] | Powożący | Miejsce | Uwagi |
---|
♂ Wist [Rewir - Jagódka ] | Michalak Janusz | I | powożenie pary |
♀ Waterka [Piaf - Wiosna ] |
♀ Puma [Baca - Pożoga ] | Łukasik Antoni | II | powożenie pary |
♀ S-Persetka [Jaśmin - S-Polonia ] |
♀ Wigna [Lotnik - Witka ] | Szeleść Damian | III | powożenie pary |
♀ Walencja [Lotnik - Witka ] |
♀ Orka / Orka-W [Nokturn - Olimpia ] | Wrześniak Wojciech | IV | powożenie pary |
♂ Narcyz [Puszczyk - Nasturcja ] |
♀ Pinezka [Len - Piwna (Prislop X-7) ] | Zięć Damian | V | powożenie pary |
♀ Girma [Len - Gorczyca ] |
Ścieżka huculska |
Koń [ojciec matka] | Jeździec | Miejsce | Konkurs |
---|
♂ Wicher [Lotnik - Waga ] | Szeleść Daniel | I - 68,00 | ścieżka do próby |
♀ Pozerka [Rewir - P-Rabka ] | Pelc Damian | II - 64,25 | ścieżka do próby |
♂ Orzeł-O [Lotnik - Ofirka ] | Banasiewicz Krzysztof | III - 64,00 | ścieżka do próby |
♀ B-Sara [Mesz - B-Surma ] | Szeleść Daniel | IV - 63,75 | ścieżka do próby |
♀ Pinezka [Len - Piwna (Prislop X-7) ] | Zięć Damian | V - 63,50 | ścieżka do próby |
♂ P-Sokół [Saracen - P-Smolna ] | Szeleść Daniel | VI - 60,75 | ścieżka do próby |
♀ Lawenda [Fant - Luba / Hroby Luba ] | Kula Kinga | VII - 59,00 | ścieżka do próby |
♀ Juma [Puszkar - Jurata ] | Kamiński Kamil | VIII - 57,75 | ścieżka do próby |
♀ Wisienka [Fant - Wesołka ] | Kula Kinga | IX - 57,00 | ścieżka do próby |
♀ Girma [Len - Gorczyca ] | Zięć Damian | X - 53,25 | ścieżka do próby |
♀ Piosenka [Saracen - Puszcza ] | Wrześniak Katarzyna | XI/XII - 49,25 | ścieżka do próby |
♀ Nastka [Fason - Niwa ] | Woźniczka Nikoletta | XI/XII - 49,25 | ścieżka do próby |
♂ Okar [Rewir - Orsza ] | Malmuk Adam | XIII - 32,50 | ścieżka do próby |
♀ Walentynka [Tuhaj-Bej - Wisłoka ] | Malmuk Adam | XIV - 17,00 | ścieżka do próby |
♂ Gejzer [Len - Gejsza ] | Puławska Ewa | XV - 14,25 | ścieżka do próby |
♀ Falbanka [Wilk - Figa ] | Chojniak Anna | eliminacja | ścieżka do próby |
♂ Bercik [Rygor - Betania ] | Woźniczka Nikoletta | eliminacja | ścieżka do próby |
♀ Pegi [Proton - Pola ] | Wieczorek Aleksandra | eliminacja | ścieżka do próby |
♀ Walencja [Lotnik - Witka ] | Szeleść Daniel | I - 80,00 | ścieżka eliminacyjna |
♀ Lutnia [Baca - Lira ] | Szot-Bodek Magdalena | II - 80,00 | ścieżka eliminacyjna |
♀ Andora [Okoń - Anda ] | Szumada Natalia | III-IV - 80,00 | ścieżka eliminacyjna |
♀ Biela [Wawel - Bibiana ] | Wieczorek Aleksandra | III-IV - 80,00 | ścieżka eliminacyjna |
♂ Nasir / Gurgul XV [Jaśmin - Neretwa ] | Kita Sebastian | V - 80,00 | ścieżka eliminacyjna |
♀ Wigna [Lotnik - Witka ] | Szeleść Damian | VI - 80,00 | ścieżka eliminacyjna |
♀ P-Syria [Olaf - P-Samba ] | Banasiak Monika | VII - 80,00 | ścieżka eliminacyjna |
♂ Puszkar [Sonet - Pielnia ] | Sojka Agnieszka | VIII/IX - 80,00 | ścieżka eliminacyjna |
♂ Narcyz [Puszczyk - Nasturcja ] | Wrześniak Katarzyna | VIII/IX - 80,00 | ścieżka eliminacyjna |
♀ Roma [Pasza - Różanka ] | Tuzimek Elżbieta | X - 79,50 | ścieżka eliminacyjna |
♂ Pac [Rygor - P-Smolna ] | Szeleść Daniel | XI - 79,25 | ścieżka eliminacyjna |
♀ Figa [Wabigon - Fama ] | Chojniak Anna | XII - 76,50 | ścieżka eliminacyjna |
♀ Hiacynta [Portal - W-Hila ] | Pelc Kamil | XIII - 74,50 | ścieżka eliminacyjna |
♀ Puma [Baca - Pożoga ] | Gruca Mateusz | XIV - 74,00 | ścieżka eliminacyjna |
♂ Agar [Hroby XXI-50 - Alaska ex Nelka ] | Szymczyk Agnieszka | XV - 73,00 | ścieżka eliminacyjna |
♂ Likier [Fant - Luba / Hroby Luba ] | Woźniczka Nikoletta | XVI - 73,00 | ścieżka eliminacyjna |
♀ Wizja [Lotnik - Wiera ] | Banasiak Jacek | XVII - 72,00 | ścieżka eliminacyjna |
♀ W-Finezja (Finezja-W) [Paw - Figa ] | Wrześniak Katarzyna | XVIII - 71,50 | ścieżka eliminacyjna |
♂ P-Jarosz [Safian - P-Jagna ] | Zięba Barbara | XIX - 70,75 | ścieżka eliminacyjna |
♀ Pantera [Waluch - Paula ] | Wrześniak Katarzyna | XX - 69,25 | ścieżka eliminacyjna |
♀ S-Persetka [Jaśmin - S-Polonia ] | Peregrym Paweł | XXI - 69,00 | ścieżka eliminacyjna |
♂ Sonet-WT [Mesz - B-Surma ] | Szeleść Damian | XXII - 62,50 | ścieżka eliminacyjna |
♀ Ligawka [Hroby XXI-50 - Lechitka ] | Niemasik Józef | XXIII - 61,75 | ścieżka eliminacyjna |
♂ Puchacz [Prislop X-8 - Puszka (Prislop X-4) ] | Sobkowiak Kamil | XXIV - 61,50 | ścieżka eliminacyjna |
♂ Satelita [Fason - Satyna ] | Holewa Beata | XXV - 60,75 | ścieżka eliminacyjna |
♂ Wist [Rewir - Jagódka ] | Pupczyk Łukasz | XXVI - 58,25 | ścieżka eliminacyjna |
♀ Nowenna [Pasza - Nasturcja ] | Zięba Barbara | XXVII - 57,25 | ścieżka eliminacyjna |
♀ Agnes [Olaf - Anda ] | Iskrzycka Karolina | XXVII - 56,25 | ścieżka eliminacyjna |
♂ Tuhaj-Bej [Puszczyk - Terka ] | Żurawicz Zbigniew | XXIX - 49,75 | ścieżka eliminacyjna |
♂ Otto [Rygor - Otawa ] | Kowalski Tomasz | eliminacja | ścieżka eliminacyjna |
♂ Pablo [Sonet - Perfekcja ] | Pater Aleksandra | eliminacja | ścieżka eliminacyjna |
♂ Narcyz [Puszczyk - Nasturcja ] | Wrześniak Katarzyna | II | ścieżka sportowa |
♂ Nasir / Gurgul XV [Jaśmin - Neretwa ] | Kita Sebastian | III | ścieżka sportowa |
Inne |
Koń [ojciec matka] | Jeździec | Miejsce | Konkurs |
---|
♂ Wicher [Lotnik - Waga ] | Szeleść Daniel | I - 109,00 | próba dzielności |
♀ B-Sara [Mesz - B-Surma ] | Szeleść Daniel | II - 104,75 | próba dzielności |
♀ Pozerka [Rewir - P-Rabka ] | Pelc Damian | III - 104,25 | próba dzielności |
♂ Orzeł-O [Lotnik - Ofirka ] | Banasiewicz Krzysztof | IV - 103,33 | próba dzielności |
♀ Pinezka [Len - Piwna (Prislop X-7) ] | Zięć Damian | V - 102,83 | próba dzielności |
♀ Juma [Puszkar - Jurata ] | Kamiński Kamil | VI - 101,42 | próba dzielności |
♀ Lawenda [Fant - Luba / Hroby Luba ] | Kula Kinga | VII - 100,33 | próba dzielności |
♀ Wisienka [Fant - Wesołka ] | Kula Kinga | VIII - 99,67 | próba dzielności |
♂ P-Sokół [Saracen - P-Smolna ] | Szeleść Daniel | IX - 98,75 | próba dzielności |
♀ Girma [Len - Gorczyca ] | Zięć Damian | X - 93,25 | próba dzielności |
♀ Piosenka [Saracen - Puszcza ] | Wrześniak Katarzyna | XI - 90,25 | próba dzielności |
♀ Nastka [Fason - Niwa ] | Woźniczka Nikoletta | XII - 88,92 | próba dzielności |
♂ Okar [Rewir - Orsza ] | Malmuk Adam | XIV - 72,17 - nie zal. | próba dzielności |
♀ Walentynka [Tuhaj-Bej - Wisłoka ] | Malmuk Adam | XV - 58,67 - nie zal. | próba dzielności |
♂ Gejzer [Len - Gejsza ] | Puławska Ewa | XV - 52,92 - nie zal. | próba dzielności |
♂ Puszkar [Sonet - Pielnia ] | Sojka Agnieszka | I - 124,00 | eliminacje do ogólnopolsciego czempionatu koni hc |
♀ Lutnia [Baca - Lira ] | Szot-Bodek Magdalena | II - 123,33 | eliminacje do ogólnopolsciego czempionatu koni hc |
♀ Walencja [Lotnik - Witka ] | Szeleść Daniel | III - 122,33 | eliminacje do ogólnopolsciego czempionatu koni hc |
♀ Andora [Okoń - Anda ] | Szumada Natalia | IV - 121,67 | eliminacje do ogólnopolsciego czempionatu koni hc |
♂ Nasir / Gurgul XV [Jaśmin - Neretwa ] | Kita Sebastian | V - 120,67 | eliminacje do ogólnopolsciego czempionatu koni hc |
♀ P-Syria [Olaf - P-Samba ] | Banasiak Monika | VI - 120,33 | eliminacje do ogólnopolsciego czempionatu koni hc |
♀ Biela [Wawel - Bibiana ] | Wieczorek Aleksandra | VII - 120,00 | eliminacje do ogólnopolsciego czempionatu koni hc |
♀ Figa [Wabigon - Fama ] | Chojniak Anna | VIII - 119,50 | eliminacje do ogólnopolsciego czempionatu koni hc |
♀ Wigna [Lotnik - Witka ] | Szeleść Daniel | IX - 119,33 | eliminacje do ogólnopolsciego czempionatu koni hc |
♂ Pac [Rygor - P-Smolna ] | Szeleść Daniel | X - 118,58 | eliminacje do ogólnopolsciego czempionatu koni hc |
♂ Narcyz [Puszczyk - Nasturcja ] | Wrześniak Katarzyna | XI - 118,33 | eliminacje do ogólnopolsciego czempionatu koni hc |
♀ Roma [Pasza - Różanka ] | Tuzimek Elżbieta | XII - 117,83 | eliminacje do ogólnopolsciego czempionatu koni hc |
♀ W-Finezja (Finezja-W) [Paw - Figa ] | Wrześniak Katarzyna | XIII - 114,50 | eliminacje do ogólnopolsciego czempionatu koni hc |
♀ Puma [Baca - Pożoga ] | Gruca Mateusz | XIV - 114,33 | eliminacje do ogólnopolsciego czempionatu koni hc |
♀ Hiacynta [Portal - W-Hila ] | Pelc Kamil | XV - 113,83 | eliminacje do ogólnopolsciego czempionatu koni hc |
♂ Likier [Fant - Luba / Hroby Luba ] | Woźniczka Nikoletta | XVI - 112,67 | eliminacje do ogólnopolsciego czempionatu koni hc |
♀ Pantera [Waluch - Paula ] | Wrześniak Katarzyna | XVII - 112,25 | eliminacje do ogólnopolsciego czempionatu koni hc |
♀ S-Persetka [Jaśmin - S-Polonia ] | Peregrym Paweł | XVIII - 111,00 | eliminacje do ogólnopolsciego czempionatu koni hc |
♀ Wizja [Lotnik - Wiera ] | Banasiak Jacek | XIX - 109,67 | eliminacje do ogólnopolsciego czempionatu koni hc |
♂ Agar [Hroby XXI-50 - Alaska ex Nelka ] | Szymczyk Agnieszka | XX - 109,67 | eliminacje do ogólnopolsciego czempionatu koni hc |
♂ P-Jarosz [Safian - P-Jagna ] | Zięba Barbara | XXI - 108,08 | eliminacje do ogólnopolsciego czempionatu koni hc |
♂ Sonet-WT [Mesz - B-Surma ] | Szeleść Damian | XXII - 102,50 | eliminacje do ogólnopolsciego czempionatu koni hc |
♀ Ligawka [Hroby XXI-50 - Lechitka ] | Niemasik Józef | XXIII - 102,08 | eliminacje do ogólnopolsciego czempionatu koni hc |
♂ Satelita [Fason - Satyna ] | Holewa Beata | XXIV - 100,42 | eliminacje do ogólnopolsciego czempionatu koni hc |
♂ Puchacz [Prislop X-8 - Puszka (Prislop X-4) ] | Sobkowiak Kamil | XXV - 99,17 | eliminacje do ogólnopolsciego czempionatu koni hc |
♀ Nowenna [Pasza - Nasturcja ] | Zięba Barbara | XXVI - 97,58 | eliminacje do ogólnopolsciego czempionatu koni hc |
♂ Wist [Rewir - Jagódka ] | Pupczyk Łukasz | XXVII - 96,25 | eliminacje do ogólnopolsciego czempionatu koni hc |
♀ Agnes [Olaf - Anda ] | Iskrzycka Karolina | XXVIII - 85,58 | eliminacje do ogólnopolsciego czempionatu koni hc |
♂ Tuhaj-Bej [Puszczyk - Terka ] | Żurawicz Zbigniew | XXIX - 87,42 | eliminacje do ogólnopolsciego czempionatu koni hc |