Powożenie |
Koń [ojciec matka] | Powożący | Miejsce | Uwagi |
---|
♀ Fortuna z Raju [Oktawian-O - Formuła ] | Dobrzański Adam | - 80 (15, 20, 5, 40) | ruch w kłusie, ruch w stępie, tętno i oddech, zręczność powożenia |
♀ Senna z Raju [Kastor z Sadyby - Sedna ] | Dobrzański Adam | - 78 (15, 20, 5, 38) | ruch w kłusie, ruch w stępie, tętno i oddech, zręczność powożenia |
Ścieżka huculska |
Koń [ojciec matka] | Jeździec | Miejsce | Konkurs |
---|
♀ Gazela-O [Ważniak - Grenada-O ] | Boruta Mariusz | I/II - 80,00 | ścieżka do próby |
♀ Ontaria [Amand - Opoka ] | Sobek Alicja | I/II - 80,00 | ścieżka do próby |
♀ Pinia z Izb [Zawilec - Hera z Izb ] | Holewa Beata | III - 80,00 | ścieżka do próby |
♀ Pianka-O [Ważniak - Pilica-O ] | Boruta Mariusz | IV - 80,00 | ścieżka do próby |
♀ Zalika [Nominał - Ostoja ] | Bielanin-Dyląg Karolina | V - 80,00 | ścieżka do próby |
♀ Fanta [Prymus - Funkia ] | Rojan Weronika | VI - 80,00 | ścieżka do próby |
♀ Szajka [Lamon - Nieznana ] | Hetman-Matyjasik Katarzyna | VII - 80,00 | ścieżka do próby |
♀ Wandzia [Orman - Wistra-O ] | Bielanin-Dyląg Karolina | VIII - 80,00 | ścieżka do próby |
♀ Finika [Watażka - Fata ] | Holewa Beata | IX - 80,00 | ścieżka do próby |
♀ Wenecja z Białołęki [Omar z Brzezia - Werona ] | Dąbkowski Rafał | X - 80,00 | ścieżka do próby |
♀ Lianda [Lando-O - Liana ] | Malmuk Adam | XI - 80,00 | ścieżka do próby |
♀ Wisona [Lawin - Wineta ] | Malmuk Adam | XII - 80,00 | ścieżka do próby |
♀ Tundra [Playboy - Bonita ] | Hetman-Matyjasik Katarzyna | XIII - 80,00 | ścieżka do próby |
♀ Grażka [Nurt - Grzywa ] | Bielanin-Dyląg Karolina | XIV - 80,00 | ścieżka do próby |
♀ Gerda KS [Amand - Gloria ] | Jakubiec Barbara | XV - 80,00 | ścieżka do próby |
♀ Silka [Rewir - Sarmatka ] | Smoleń Julia | XVI - 78,25 | ścieżka do próby |
♂ Oman-W [Len - Ona ] | Ożarowska Izabela | XVII - 78,00 | ścieżka do próby |
♀ Fabiolka [Watażka - Fuksja ] | Malmuk Adam | XVIII - 75,00 | ścieżka do próby |
♀ Cefirka [Watażka - Bata ] | Malmuk Adam | XIX - 75,00 | ścieżka do próby |
♀ Wisienka [Lawirant - Wenecja ] | Hetman-Matyjasik Katarzyna | XX - 75,00 | ścieżka do próby |
♀ Pamelka [Ogień - Paloma ] | Skotniczna Karolina | XXI - 75,00 | ścieżka do próby |
♀ Bema I [Wigwam - Bergenia ] | Spólnicka Anna | XXII - 75,00 | ścieżka do próby |
♂ Witalij-O [Weksel-O - Wega-O ] | Solon Marcin | XXIII - 73,00 | ścieżka do próby |
♀ Półnutka [Wermut - Nutka ] | Kocoń Joanna | XXIV - 72,00 | ścieżka do próby |
♀ Obława-W [Len - Obnoga-W ] | Solon Marcin | XXV - 72,00 | ścieżka do próby |
♀ Propaganda [War - Patataj ] | Zięba Józef | XXVI - 70,00 | ścieżka do próby |
♀ Winterka [Otello - Wektra ] | Naklicka Agnieszka | XXVII - 69,00 | ścieżka do próby |
♀ Oskoła-W [Nefryt / Goral XXII - Osika-W ] | Nowak Kornelia | XXVIII - 68,00 | ścieżka do próby |
♂ Ałun-W [Wrzos-W - Alaska-W ] | Świderska Karolina | XXIX - 55,25 | ścieżka do próby |
♂ Platon z Izb [Zawilec - Planeta ] | Dworak Monika | XXX - 52,50 | ścieżka do próby |
♀ Potęga [Wicherek - Poezja ] | Kocoń Joanna | XXXI - 47,50 | ścieżka do próby |
♀ Zawola [Orman - Zalotna ] | Nowak Kornelia | XXXII - 23,25 | ścieżka do próby |
Inne |
Koń [ojciec matka] | Jeździec | Miejsce | Konkurs |
---|
♀ Tundra [Playboy - Bonita ] | Hetman-Matyjasik Katarzyna | I - 121,83 | próba dzielności (płyta + ścieżka) |
♀ Fanta [Prymus - Funkia ] | Rojan Weronika | II - 121,67 | próba dzielności (płyta + ścieżka) |
♀ Wandzia [Orman - Wistra-O ] | Bielanin-Dyląg Karolina | III - 121,33 | próba dzielności (płyta + ścieżka) |
♀ Pinia z Izb [Zawilec - Hera z Izb ] | Holewa Beata | IV - 121,17 | próba dzielności (płyta + ścieżka) |
♀ Wisona [Lawin - Wineta ] | Malmuk Adam | V/VI - 120,83 | próba dzielności (płyta + ścieżka) |
♀ Wenecja z Białołęki [Omar z Brzezia - Werona ] | Dąbkowski Rafał | V/VI - 120,83 | próba dzielności (płyta + ścieżka) |
♀ Pisanka-O [Ważniak - Polana ] | Boruta Mariusz | VII/VIII - 120,33 | próba dzielności (płyta + ścieżka) |
♀ Finika [Watażka - Fata ] | Holewa Beata | VII/VIII - 120,33 | próba dzielności (płyta + ścieżka) |
♀ Zalika [Nominał - Ostoja ] | Bielanin-Dyląg Karolina | IX - 119,83 | próba dzielności (płyta + ścieżka) |
♂ Oman-W [Len - Ona ] | Ożarowska Izabela | X/XII - 119,33 | próba dzielności (płyta + ścieżka) |
♀ Gazela-O [Ważniak - Grenada-O ] | Boruta Mariusz | X/XII - 119,33 | próba dzielności (płyta + ścieżka) |
♀ Gerda KS [Amand - Gloria ] | Jakubiec Barbara | X/XII - 119,33 | próba dzielności (płyta + ścieżka) |
♀ Silka [Rewir - Sarmatka ] | Smoleń Julia | XIII - 119,22 | próba dzielności (płyta + ścieżka) |
♀ Ontaria [Amand - Opoka ] | Sobek Alicja | XIV - 119,17 | próba dzielności (płyta + ścieżka) |
♀ Lianda [Lando-O - Liana ] | Malmuk Adam | XV - 119,00 | próba dzielności (płyta + ścieżka) |
♀ Grażka [Nurt - Grzywa ] | Bielanin-Dyląg Karolina | XVI - 118,83 | próba dzielności (płyta + ścieżka) |
♀ Szajka [Lamon - Nieznana ] | Hetman-Matyjasik Katarzyna | XVII - 118,17 | próba dzielności (płyta + ścieżka) |
♀ Wisienka [Lawirant - Wenecja ] | Hetman-Matyjasik Katarzyna | XVIII - 116,83 | próba dzielności (płyta + ścieżka) |
♀ Bema I [Wigwam - Bergenia ] | Spólnicka Anna | XIX - 115,50 | próba dzielności (płyta + ścieżka) |
♀ Fabiolka [Watażka - Fuksja ] | Malmuk Adam | XX - 114,50 | próba dzielności (płyta + ścieżka) |
♂ Witalij-O [Weksel-O - Wega-O ] | Solon Marcin | XXI/XXII - 113,00 | próba dzielności (płyta + ścieżka) |
♀ Pamelka [Ogień - Paloma ] | Skotniczna Karolina | XXI/XXII - 113,00 | próba dzielności (płyta + ścieżka) |
♀ Cefirka [Watażka - Bata ] | Malmuk Adam | XXIII - 112,17 | próba dzielności (płyta + ścieżka) |
♀ Półnutka [Wermut - Nutka ] | Kocoń Joanna | XXIV - 111,33 | próba dzielności (płyta + ścieżka) |
♀ Obława-W [Len - Obnoga-W ] | Solon Marcin | XXV - 110,83 | próba dzielności (płyta + ścieżka) |
♀ Propaganda [War - Patataj ] | Zięba Józef | XXVI - 110,33 | próba dzielności (płyta + ścieżka) |
♀ Winterka [Otello - Wektra ] | Naklicka Agnieszka | XXVII - 108,00 | próba dzielności (płyta + ścieżka) |
♀ Oskoła-W [Nefryt / Goral XXII - Osika-W ] | Nowak Kornelia | XXVIII - 107,83 | próba dzielności (płyta + ścieżka) |
♂ Ałun-W [Wrzos-W - Alaska-W ] | Świderska Karolina | XXIX - 92,58 - nie zaliczył | próba dzielności (płyta + ścieżka) |
♂ Platon z Izb [Zawilec - Planeta ] | Dworak Monika | XXX - 92,17 - nie zaliczył | próba dzielności (płyta + ścieżka) |
♀ Potęga [Wicherek - Poezja ] | Kocoń Joanna | XXXI - 86,50 | próba dzielności (płyta + ścieżka) |
♀ Zawola [Orman - Zalotna ] | Nowak Kornelia | XXXII - 61,75 - nie zaliczyła | próba dzielności (płyta + ścieżka) |