Ścieżka huculska |
Koń [ojciec matka] | Jeździec | Miejsce | Konkurs |
---|
♀ Pogłoska (Polan) [Judym - Planica ] | Pupczyk Łukasz | I - 80,00 | ścieżka do próby |
♀ Premia-O [Weksel-O - Proza-O ] | Boruta Marek | II - 80,00 | ścieżka do próby |
♀ Tęcza (Goral) [Czerchan - Trzcinka ] | Pupczyk Łukasz | III - 80,00 | ścieżka do próby |
♀ Ochronka (Polan) [Jeżyk - Obrona ] | Ogorzały Marcin | IV - 80,00 | ścieżka do próby |
♀ Sympatia (Polan) [Jeżyk - Sobótka ] | Ogorzały Marcin | V - 80,00 | ścieżka do próby |
♀ Ankieta (Goral) [Czerchan - Abra ] | Pupczyk Łukasz | VI - 80,00 | ścieżka do próby |
♀ Willa-O [Zefirek - Wiolinka-O ] | Boruta Marek | VII - 79,00 | ścieżka do próby |
♀ Jucha (Goral) [Czerchan - Istebna ] | Ogorzały Marcin | VIII - 77,75 | ścieżka do próby |
♀ Skarpa [Alex - Skierka Tabun ] | Kiebzak Agnieszka | IX - 75,00 | ścieżka do próby |
♀ Zwiewka [Alex - Zabawka Tabun ] | Franaszek Wiktoria | X - 73,75 | ścieżka do próby |
♀ Pozytywka z Izb [Hasan z Sadyby - Hera z Izb ] | Mól Mateusz | XI/XII - 70,00 | ścieżka do próby |
♀ Balanga z Izb [Hasan z Sadyby - Bajka z Izb ] | Mól Mateusz | XI/XII - 70,00 | ścieżka do próby |
♀ Pełnia z Izb [Hasan z Sadyby - Planeta ] | Mól Mateusz | XIII - 65,00 | ścieżka do próby |
♀ Aria [Lansjer - Alba ] | Mól Mateusz | XIV - 60,00 | ścieżka do próby |
Inne |
Koń [ojciec matka] | Jeździec | Miejsce | Konkurs |
---|
♀ Premia-O [Weksel-O - Proza-O ] | Boruta Marek | I/II - 122,00 | próba dzielności (ścieżka+płyta) |
♀ Pogłoska (Polan) [Judym - Planica ] | Pupczyk Łukasz | I/II - 122,00 | próba dzielności (ścieżka+płyta) |
♀ Ankieta (Goral) [Czerchan - Abra ] | Pupczyk Łukasz | III - 121,00 | próba dzielności (ścieżka+płyta) |
♀ Willa-O [Zefirek - Wiolinka-O ] | Boruta Marek | IV - 120,50 | próba dzielności (ścieżka+płyta) |
♀ Sympatia (Polan) [Jeżyk - Sobótka ] | Ogorzały Marcin | V - 120,33 | próba dzielności (ścieżka+płyta) |
♀ Ochronka (Polan) [Jeżyk - Obrona ] | Ogorzały Marcin | VI - 120,00 | próba dzielności (ścieżka+płyta) |
♀ Jucha (Goral) [Czerchan - Istebna ] | Ogorzały Marcin | VII - 119,75 | próba dzielności (ścieżka+płyta) |
♀ Tęcza (Goral) [Czerchan - Trzcinka ] | Pupczyk Łukasz | VIII - 118,67 | próba dzielności (ścieżka+płyta) |
♀ Skarpa [Alex - Skierka Tabun ] | Kiebzak Agnieszka | IX - 113,83 | próba dzielności (ścieżka+płyta) |
♀ Zwiewka [Alex - Zabawka Tabun ] | Franaszek Wiktoria | X - 112,75 | próba dzielności (ścieżka+płyta) |
♀ Pozytywka z Izb [Hasan z Sadyby - Hera z Izb ] | Mól Mateusz | XI - 109,83 | próba dzielności (ścieżka+płyta) |
♀ Balanga z Izb [Hasan z Sadyby - Bajka z Izb ] | Mól Mateusz | XII - 109,33 | próba dzielności (ścieżka+płyta) |
♀ Pełnia z Izb [Hasan z Sadyby - Planeta ] | Mól Mateusz | XIII - 105,83 | próba dzielności (ścieżka+płyta) |
♀ Aria [Lansjer - Alba ] | Mól Mateusz | XIV - 100,67 | próba dzielności (ścieżka+płyta) |