Event details

 
Name: XIV Dni Huculskie
Type: National competition
Place, organizer: Regietów, SKH Gładyszów
Start date: 2008-09-19
End date: 2008-09-21

List of horses


Jumping
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Powiew [Hroby XXI-50 - Powiastka ]Dziamba Damian konkurs skoków 
Pralinka [Jaśmin - Powiastka ]Szymczyk Agnieszka II konkurs skoków 
Afisz [Prislop IX-81 - Alaska ex Nelka ]Szymczyk Andrzej III konkurs skoków 
Biela [Wawel - Bibiana ]Wieczorek Aleksandra IV konkurs skoków 
Nimbus [Agat - Negura (Negura Polan) ]Huber Theres (Austria) konkurs skoków 
Szlak [Saracen - Szamanka ]Puławska Ewa VI konkurs skoków 
Napis / Goral Napis [Parter / Goral Parter - Nastia ]Wrześniak Katarzyna VII konkurs skoków 
Okowita [Satelita - Okazja ]Holewa Beata VIII konkurs skoków 
Roma [Pasza - Różanka ]Tuzimek Elżbieta IX konkurs skoków 
Nasir [Jaśmin - Neretwa ]Kita Sebastian konkurs skoków 
Pac [Rygor - P-Smolna ]Szeleść Daniel XI konkurs skoków 
Puma [Baca - Pożoga ]Gruca Mateusz XII konkurs skoków 
Goral Ulrika Boglarka [Goral XVI-82 Zeno / Goral XIX - Polan Ostya ]Kovacs Ilona (Węgry) XIII konkurs skoków 
Polan Ekes [Rapsod (Polan Rapsod) - Hroby Gyonyoru ]Szabados Andor (Węgry) XIV konkurs skoków 
Narcyz [Puszczyk - Nasturcja ]Wrześniak Katarzyna XV konkurs skoków 
Pegaz Goral [Piast_95 - Płoska ]Huber Theres (Austria) XVI konkurs skoków 
Wanta II [Fant - Wydra ]Kowalski Tomasz elim. konkurs skoków 
Goral Tincs [Goral XVI-82 Zeno / Goral XIX - Ousor Mici ]Felsobuky Noemi Kata (Węgry) elim. konkurs skoków 

Harness racing
 
Horse [father mother] Driver Position Notes 
Wir [Piaf - Worynia ]Peregrym Andrzej maraton + kegle 
Weneda [Piaf - Westa ]
Patera [Piaf - Pepsi ]Zygadło Tadeusz II maraton + kegle 
Bagatela [Sonet - Bona ]
Wena [Prislop IX-81 - Westa ]Michalak Janusz III maraton + kegle 
Nepit [Jaśmin - Neretwa ]
Goral Uncia [Ploskor / Goral Ploskor - Ousor Edina ]Wojdyło Marek elim. maraton 
Goral Uganda [Ploskor / Goral Ploskor - Polan Picur ]
W-Finezja (Finezja-W) [Paw - Figa ]Wrześniak Katarzyna elim. maraton 
Narcyz [Puszczyk - Nasturcja ]
Alba [Hroby XXI-50 - Alaska ex Nelka ]Łukasik Antoni elim. maraton 
Syberia [Sonet - Spisa ]
Goral Uncia [Ploskor / Goral Ploskor - Ousor Edina ]Wojdyło Marek kegle 
Goral Uganda [Ploskor / Goral Ploskor - Polan Picur ]
Fryderyko [Okoń - Fajka ]Biedroń Radosław II kegle 
Gwiazdor [Len - Gejsza ]
Wena [Prislop IX-81 - Westa ]Michalak Janusz IV kegle 
Nepit [Jaśmin - Neretwa ]
Iliada / Iluzja [Prislop IX-81 - Iryska ]Kita Sebastian kegle 
Literka [Rewir - Litwa ]
Wir [Piaf - Worynia ]Peregrym Andrzej VI kegle 
Weneda [Piaf - Westa ]
Patera [Piaf - Pepsi ]Zygadło Tadeusz VII kegle 
Bagatela [Sonet - Bona ]
W-Finezja (Finezja-W) [Paw - Figa ]Wrześniak Katarzyna VIII kegle 
Narcyz [Puszczyk - Nasturcja ]
Alba [Hroby XXI-50 - Alaska ex Nelka ]Łukasik Antoni IX kegle 
Syberia [Sonet - Spisa ]
Luzifer Prislop [Prislop IX - Goral XVI-112 Hurilh ]Szeleść Daniel kegle 
Wicher [Lotnik - Waga ]

Hucul's Path
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Pac [Rygor - P-Smolna ]Szeleść Daniel ścieżka - czempionat 
Lutnia [Baca - Lira ]Szot-Bodek Magdalena II ścieżka - czempionat 
Narcyz [Puszczyk - Nasturcja ]Wrześniak Katarzyna III ścieżka - czempionat 
Graba [Safian - Grzywka ]Rumel Karolina IV ścieżka - czempionat 
Biela [Wawel - Bibiana ]Wieczorek Aleksandra ścieżka - czempionat 
Grenada-O [Tuhaj-Bej - Gniewoszówka ]Zając Rafał VI ścieżka - czempionat 
W-Finezja (Finezja-W) [Paw - Figa ]Wrześniak Katarzyna VII ścieżka - czempionat 
Okowita [Satelita - Okazja ]Holewa Beata VIII ścieżka - czempionat 
Powiew [Hroby XXI-50 - Powiastka ]Dziamba Damian IX ścieżka - czempionat 
Pralinka [Jaśmin - Powiastka ]Szymczyk Agnieszka ścieżka - czempionat 
Opar [Jaśmin - Olimpia ]Michalec Maciej XI ścieżka - czempionat 
Głuszec [Okoń - Gotka ex Goral XIX-16 ]Zięć Damian XII ścieżka - czempionat 
Nasir [Jaśmin - Neretwa ]Kita Sebastian XIII ścieżka - czempionat 
Wanta II [Fant - Wydra ]Kowalski Tomasz XIV ścieżka - czempionat 
Agnes [Olaf - Anda ]Iskrzycka Karolina XV ścieżka - czempionat 
Pozerka [Rewir - P-Rabka ]Pelc Damian XVI ścieżka - czempionat 
Prehyba [Jaśmin - Passa ]Chomicz Piotr XVII ścieżka - czempionat 
Juma [Puszkar - Jurata ]Woźnica Bartłomiej XVIII ścieżka - czempionat 
Walentynka [Tuhaj-Bej - Wisłoka ]Malmuk Adam XIX ścieżka - czempionat 
Luzifer Prislop [Prislop IX - Goral XVI-112 Hurilh ]Szeleść Daniel XX ścieżka - czempionat 
Roma [Pasza - Różanka ]Tuzimek Elżbieta XXI ścieżka - czempionat 
Goral Ulrika Boglarka [Goral XVI-82 Zeno / Goral XIX - Polan Ostya ]Kovacs Ilona (Węgry) XXII ścieżka - czempionat 
Puma [Baca - Pożoga ]Gruca Mateusz XXIII ścieżka - czempionat 
Szlak [Saracen - Szamanka ]Puławska Ewa XXIV ścieżka - czempionat 
Goral Suta [Goral XVI-82 Zeno / Goral XIX - Polan Orgona ]Felsobuky Noemi Kata (Węgry) XXV ścieżka - czempionat 
Oleśnica [Puszkar - Olszanica ]Halejcio Jacek XXVI ścieżka - czempionat 
Normanka [Piołun - Norma ]Holewa Beata XXVII ścieżka - czempionat 
Neron [Puszkar - Nela ]Dutka Piotr XXVIII ścieżka - czempionat 
Borówka [Wangar - Nida ]Puławska Ewa XXIX ścieżka - czempionat 
Osada [Piaf - Ożanka ]Gruca Mateusz XXX ścieżka - czempionat 
Polan Ekes [Rapsod (Polan Rapsod) - Hroby Gyonyoru ]Bence Kisida XXXI ścieżka - czempionat 
Orzeł-O [Lotnik - Ofirka ]Pelc Kamil XXXII ścieżka - czempionat 
Napis / Goral Napis [Parter / Goral Parter - Nastia ]Wrześniak Katarzyna XXXIII ścieżka - czempionat 
Sobótka [Jaśmin - Sewilla ]Szymczyk Agnieszka XXXIV ścieżka - czempionat 
Wisia [Ludwik vel Rokosz - Wersja ]Korytowska Magdalena XXXV ścieżka - czempionat 
Pegaz Goral [Piast_95 - Płoska ]Huber Theres (Austria) XXXVI ścieżka - czempionat 
Hroby Huncut HL [Hroby XXI-32 Donci - Hroby Kedves I ]Liptak Brigitta (Węgry) XXXVII ścieżka - czempionat 
Czuha [Piast - Czata ]Szymczyk Adam XXXVIII ścieżka - czempionat 
Fryderyko [Okoń - Fajka ]Przybylska Dorota XXXIX ścieżka - czempionat 
Nimbus [Agat - Negura (Negura Polan) ]Huber Theres (Austria) XL ścieżka - czempionat 
Wicher [Lotnik - Waga ]Szeleść Daniel XLI ścieżka - czempionat 
Liana [Piaf - Lisna ]Malmuk Adam XLII ścieżka - czempionat 
Powiew [Hroby XXI-50 - Powiastka ]Dziamba Damian ścieżka sportowa 
Nasir [Jaśmin - Neretwa ]Kita Sebastian II ścieżka sportowa 
Okowita [Satelita - Okazja ]Holewa Beata III ścieżka sportowa 
Narcyz [Puszczyk - Nasturcja ]Wrześniak Katarzyna IV ścieżka sportowa 
Pac [Rygor - P-Smolna ]Szeleść Daniel ścieżka sportowa 
Biela [Wawel - Bibiana ]Wieczorek Aleksandra VI ścieżka sportowa 
Głuszec [Okoń - Gotka ex Goral XIX-16 ]Szot-Bodek Magdalena VII ścieżka sportowa 
Wanta II [Fant - Wydra ]Kowalski Tomasz VIII ścieżka sportowa 
Polan Ekes [Rapsod (Polan Rapsod) - Hroby Gyonyoru ]Szabados Andor (Węgry) IX ścieżka sportowa 
Goral Ulrika Boglarka [Goral XVI-82 Zeno / Goral XIX - Polan Ostya ]Kovacs Ilona (Węgry) ścieżka sportowa 
Pralinka [Jaśmin - Powiastka ]Szymczyk Agnieszka XI ścieżka sportowa 
Opar [Jaśmin - Olimpia ]Michalec Maciej XII ścieżka sportowa 
Graba [Safian - Grzywka ]Iskrzycka Karolina XIII ścieżka sportowa 
Goral Suta [Goral XVI-82 Zeno / Goral XIX - Polan Orgona ]Felsobuky Noemi Kata (Węgry) XIV ścieżka sportowa 
Pegaz Goral [Piast_95 - Płoska ]Huber Theres (Austria) XV ścieżka sportowa 
W-Finezja (Finezja-W) [Paw - Figa ]Wrześniak Katarzyna XVI ścieżka sportowa 
Nimbus [Agat - Negura (Negura Polan) ]Huber Theres (Austria) XVII ścieżka sportowa 
Agnes [Olaf - Anda ]Komendera Aneta elim. ścieżka sportowa 
Hroby Huncut HL [Hroby XXI-32 Donci - Hroby Kedves I ]Szabados Andor (Węgry) elim. ścieżka sportowa 

Other
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Lutnia [Baca - Lira ]Szot-Bodek Magdalena I / czempion czempionat użytkowy 
W-Finezja (Finezja-W) [Paw - Figa ]Wrześniak Katarzyna II / v-ce czempion czempionat użytkowy 
Pralinka [Jaśmin - Powiastka ]Szymczyk Agnieszka III czempionat użytkowy 
Nasir [Jaśmin - Neretwa ]Kita Sebastian IV czempionat użytkowy 
Okowita [Satelita - Okazja ]Holewa Beata czempionat użytkowy 
Opar [Jaśmin - Olimpia ]Michalec Maciej VI czempionat użytkowy 
Prehyba [Jaśmin - Passa ]Chomicz Piotr VII czempionat użytkowy 
Powiew [Hroby XXI-50 - Powiastka ]Dziamba Damian VIII czempionat użytkowy 
Wanta II [Fant - Wydra ]Kowalski Tomasz IX czempionat użytkowy 
Juma [Puszkar - Jurata ]Woźnica Bartłomiej czempionat użytkowy 
Grenada-O [Tuhaj-Bej - Gniewoszówka ]Zając Rafał XI czempionat użytkowy 
Pozerka [Rewir - P-Rabka ]Pelc Damian XII czempionat użytkowy 
Luzifer Prislop [Prislop IX - Goral XVI-112 Hurilh ]Szeleść Daniel XIII czempionat użytkowy 
Pac [Rygor - P-Smolna ]Szeleść Daniel XIV czempionat użytkowy 
Graba [Safian - Grzywka ]Rumel Karolina XV czempionat użytkowy 
Agnes [Olaf - Anda ]Iskrzycka Karolina XVI czempionat użytkowy 
Oleśnica [Puszkar - Olszanica ]Halejcio Jacek XVII czempionat użytkowy 
Głuszec [Okoń - Gotka ex Goral XIX-16 ]Zięć Damian XVIII czempionat użytkowy 
Biela [Wawel - Bibiana ]Wieczorek Aleksandra XIX czempionat użytkowy 
Puma [Baca - Pożoga ]Peregrym Paweł XX czempionat użytkowy 
Narcyz [Puszczyk - Nasturcja ]Wrześniak Katarzyna XXI czempionat użytkowy 
Walentynka [Tuhaj-Bej - Wisłoka ]Malmuk Adam XXII czempionat użytkowy 
Borówka [Wangar - Nida ]Puławska Ewa XXIII czempionat użytkowy 
Szlak [Saracen - Szamanka ]Puławska Ewa XXIV czempionat użytkowy 
Osada [Piaf - Ożanka ]Gruca Mateusz XXV czempionat użytkowy 
Orzeł-O [Lotnik - Ofirka ]Banasiewicz Krzysztof XXVI czempionat użytkowy 
Roma [Pasza - Różanka ]Tuzimek Elżbieta XXVII czempionat użytkowy 
Normanka [Piołun - Norma ]Holewa Beata XXVIII czempionat użytkowy 
Sobótka [Jaśmin - Sewilla ]Szymczyk Agnieszka XXIX czempionat użytkowy 
Neron [Puszkar - Nela ]Dutka Piotr XXX czempionat użytkowy 
Wisia [Ludwik vel Rokosz - Wersja ]Korytowska Magdalena XXXI czempionat użytkowy 
Czuha [Piast - Czata ]Szymczyk Adam XXXII czempionat użytkowy 
Pegaz Goral [Piast_95 - Płoska ]Huber Theres (Austria) XXXIII czempionat użytkowy 
Fryderyko [Okoń - Fajka ]Krzyżak Bernadeta XXXIV czempionat użytkowy 
Nimbus [Agat - Negura (Negura Polan) ]Huber Theres (Austria) XXXV czempionat użytkowy 
Wicher [Lotnik - Waga ]Szeleść Daniel XXXVI czempionat użytkowy 
Liana [Piaf - Lisna ]Malmuk Adam XXXVII czempionat użytkowy 
Nagan [Piaf - Nektarynka ]Kita Sebastian XXXVIII czempionat użytkowy 




 
polski english