Event details

 
Name: Zasadnicza próba dzielności koni rasy huculskiej
Type: National competition
Place, organizer: Klikowa
Start date: 2019-04-12
End date: 2019-04-12

List of horses


Harness racing
 
Horse [father mother] Driver Position Notes 
Fortuna z Raju [Unknown - Unknown ]Dobrzański Adam - 80 (15, 20, 5, 40) ruch w kłusie, ruch w stępie, tętno i oddech, zręczność powożenia 
Senna z Raju [Kastor z Sadyby - Sedna ]Dobrzański Adam - 78 (15, 20, 5, 38) ruch w kłusie, ruch w stępie, tętno i oddech, zręczność powożenia 

Hucul's Path
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Gazela-O [Ważniak - Grenada-O ]Boruta Mariusz I/II - 80,00 ścieżka do próby 
Ontaria [Amand - Opoka ]Sobek Alicja I/II - 80,00 ścieżka do próby 
Pinia z Izb [Zawilec - Hera z Izb ]Holewa Beata III - 80,00 ścieżka do próby 
Pianka-O [Ważniak - Pilica-O ]Boruta Mariusz IV - 80,00 ścieżka do próby 
Zalika [Nominał - Ostoja ]Bielanin Karolina V - 80,00 ścieżka do próby 
Fanta [Unknown - Unknown ]Rojan Weronika VI - 80,00 ścieżka do próby 
Szajka [Lamon - Unknown ]Hetman Katarzyna VII - 80,00 ścieżka do próby 
Wandzia [Orman - Wistra-O ]Bielanin Karolina VIII - 80,00 ścieżka do próby 
Finika [Watażka - Fata ]Holewa Beata IX - 80,00 ścieżka do próby 
Wenecja z Białołęki [Omar z Brzezia - Werona ]Dąbkowski Rafał X - 80,00 ścieżka do próby 
Lianda [Lando-O - Liana ]Malmuk Adam XI - 80,00 ścieżka do próby 
Wisona [Lawin - Wineta ]Malmuk Adam XII - 80,00 ścieżka do próby 
Tundra [Playboy - Bonita ]Hetman Katarzyna XIII - 80,00 ścieżka do próby 
Grażka [Nurt - Grzywa ]Bielanin Karolina XIV - 80,00 ścieżka do próby 
Gerda KS [Unknown - Unknown ]Jakubiec Barbara XV - 80,00 ścieżka do próby 
Silka [Rewir - Sarmatka ]Smoleń Julia XVI - 78,25 ścieżka do próby 
Oman-W [Len - Ona ]Ożarowska Izabela XVII - 78,00 ścieżka do próby 
Fabiolka [Watażka - Unknown ]Malmuk Adam XVIII - 75,00 ścieżka do próby 
Cefirka [Watażka - Bata ]Malmuk Adam XIX - 75,00 ścieżka do próby 
Wisienka [Unknown - Unknown ]Hetman Katarzyna XX - 75,00 ścieżka do próby 
Pamelka [Ogień - Paloma ]Skotniczna Karolina XXI - 75,00 ścieżka do próby 
Bema I [Wigwam - Bergenia ]Spólnicka Anna XXII - 75,00 ścieżka do próby 
Witalij-O [Weksel-O - Wega-O ]Solon Marcin XXIII - 73,00 ścieżka do próby 
Półnutka [Wermut - Nutka ]Kocoń Joanna XXIV - 72,00 ścieżka do próby 
Obława-W [Len - Obnoga-W ]Solon Marcin XXV - 72,00 ścieżka do próby 
Propaganda [Unknown - Unknown ]Zięba Józef XXVI - 70,00 ścieżka do próby 
Winterka [Otello - Wektra ]Naklicka Agnieszka XXVII - 69,00 ścieżka do próby 
Oskoła-W [Nefryt - Osika-W ]Nowak Kornelia XXVIII - 68,00 ścieżka do próby 
Ałun-W [Wrzos-W - Alaska-W ]Świderska Karolina XXIX - 55,25 ścieżka do próby 
Platon z Izb [Zawilec - Planeta ]Dworak Monika XXX - 52,50 ścieżka do próby 
Potęga [Unknown - Unknown ]Kocoń Joanna XXXI - 47,50 ścieżka do próby 
Zawola [Orman - Unknown ]Nowak Kornelia XXXII - 23,25 ścieżka do próby 

Other
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Tundra [Playboy - Bonita ]Hetman Katarzyna I - 121,83 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Fanta [Unknown - Unknown ]Rojan Weronika II - 121,67 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Wandzia [Orman - Wistra-O ]Bielanin Karolina III - 121,33 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Pinia z Izb [Zawilec - Hera z Izb ]Holewa Beata IV - 121,17 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Wisona [Lawin - Wineta ]Malmuk Adam V/VI - 120,83 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Wenecja z Białołęki [Omar z Brzezia - Werona ]Dąbkowski Rafał V/VI - 120,83 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Pisanka-O [Ważniak - Polana ]Boruta Mariusz VII/VIII - 120,33 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Finika [Watażka - Fata ]Holewa Beata VII/VIII - 120,33 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Zalika [Nominał - Ostoja ]Bielanin Karolina IX - 119,83 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Oman-W [Len - Ona ]Ożarowska Izabela X/XII - 119,33 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Gazela-O [Ważniak - Grenada-O ]Boruta Mariusz X/XII - 119,33 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Gerda KS [Unknown - Unknown ]Jakubiec Barbara X/XII - 119,33 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Silka [Rewir - Sarmatka ]Smoleń Julia XIII - 119,22 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Ontaria [Amand - Opoka ]Sobek Alicja XIV - 119,17 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Lianda [Lando-O - Liana ]Malmuk Adam XV - 119,00 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Grażka [Nurt - Grzywa ]Bielanin Karolina XVI - 118,83 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Szajka [Lamon - Unknown ]Hetman Katarzyna XVII - 118,17 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Wisienka [Unknown - Unknown ]Hetman Katarzyna XVIII - 116,83 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Bema I [Wigwam - Bergenia ]Spólnicka Anna XIX - 115,50 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Fabiolka [Watażka - Unknown ]Malmuk Adam XX - 114,50 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Witalij-O [Weksel-O - Wega-O ]Solon Marcin XXI/XXII - 113,00 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Pamelka [Ogień - Paloma ]Skotniczna Karolina XXI/XXII - 113,00 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Cefirka [Watażka - Bata ]Malmuk Adam XXIII - 112,17 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Półnutka [Wermut - Nutka ]Kocoń Joanna XXIV - 111,33 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Obława-W [Len - Obnoga-W ]Solon Marcin XXV - 110,83 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Propaganda [Unknown - Unknown ]Zięba Józef XXVI - 110,33 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Winterka [Otello - Wektra ]Naklicka Agnieszka XXVII - 108,00 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Oskoła-W [Nefryt - Osika-W ]Nowak Kornelia XXVIII - 107,83 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Ałun-W [Wrzos-W - Alaska-W ]Świderska Karolina XXIX - 92,58 - nie zaliczył próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Platon z Izb [Zawilec - Planeta ]Dworak Monika XXX - 92,17 - nie zaliczył próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Potęga [Unknown - Unknown ]Kocoń Joanna XXXI - 86,50 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Zawola [Orman - Unknown ]Nowak Kornelia XXXII - 61,75 - nie zaliczyła próba dzielności (płyta + ścieżka) 




 
polski english