Paweł Warszawski ponownie "złoty"

2012-10-03
W miniony weekend w Baborówku rozegrane zostały finałowe zawody Pucharu Polski w konkurencji WKKW. W kategorii seniorów, podobnie jak w Mistrzostwach Polski najlepszy okazał się Paweł Warszawski punktujący na koniach Gondolier i Hatteria. Drugie miejsce i srebrny medal zdobył Kamil Rajnert, startujący na irlandzkim Lassban Radovix. Na najszym stopniu podium stanął doświadczony Artur Społowicz.
czytaj dalej »

MPMK-A 2012

2012-10-02
Poniżej prezentujemy wyniki Mistrzostw Polski Młodych Koni w ujeżdżeniu, które w ubiegły weekend rozegrane zostały we Wrocławiu. Obsada zawodów była skromna - wystartowały 44 konie, w trzech kategoriach wiekowych.
Wyniki szczegółowe są dostępne na oficjalnej stronie www PZHK:
Na zdjęciu Luxor czempion 5-latków hod. zagranicznej. Zdjęcie wykonano w trakcie MPMK 2011, fot. Oliwia Chmielewska

Mazowiecki Czempionat Źrebiąt

2012-10-01
7 października 2012 na terenie KJ Aromer Józefin odbędzie się Mazowiecki Czempionat Źrebiąt.
Godzina rozpoczęcia Czempionatu: 10.00Adres: KJ Aromer Józefin, ul. Słoneczna 250, 05-074 Halinów

Wszystkich hodowców i miłośników koni serdecznie zapraszamy !

ZT Bogusławice 2012

2012-10-01
Tytuł Czempiona Zakładu Treningowego, Bogusławice 2012 zdobył holsztyński Lunatic.

W Lanaken bez finałów

2012-09-30
 W rozgrywanych w belgijskim Lanaken Mistrzostwach Świata Młodych Koni w konkurencji skoków przez przeszkody konie startujące w barwach Polski niestety nie odniosły większych sukcesów. Zaczęło się udanie - Cito BB dosiadany przez Łukasza Brzóskę zajął ex equo pierwsze miejsce w pierwszym konkursie kwalifikacyjnym. Niestety zrzutka drugiego dnia uniemożliwiła start w ścisłym finale.
Ostatecznie najlepiej wypadł 7-letni Lambi (Ever For Pleasure x Bolero de Ravel), który zajął miejsce 14 w II konkursie kwalifikacyjnym i 5 w konkursie pocieszenia.