Nie żyje ogier Chaman

2019-07-02

 

20-letni Chaman (Baloubet du Rouet – Jadied/I Love You) był jednym z najlepszych koni Ludgera Beerbauma (GER) – ogier przyczynił się do wygrania aż 1,8 mln euro. 

 

Więcej informacji można znaleźć TUTAJ

 

 


PZJ apeluje o wzmożenie kontroli przed zawodami

2019-06-28

 

Apel jest związany z pojawieniem się wirusowego zapalenia tętnic wśród koni ze stajni na terenie poznańskiego Hipodromu Wola. Zalecenie ma charakter ogólnopolski i jest kierowane do m.in. organizatorów zawodów w całym kraju. 


Treść zalecenia jest dostępna TUTAJ.

 

 


Polacy w drodze na kwalifikacje olimpijskie w Moskwie

2019-06-27

 

Nasi skoczkowie wezmą udział w kwalifikacjach olimpijskich, które odbędą się w dniach od 27 do 30 czerwca na terenie moskiewskiego klubu jeździeckiego Maxima Park.

 

Więcej informacji można znaleźć TUTAJ

 

 


Belgowie zwycięzcami Pucharu Narodów w Sopocie

2019-06-17

 

Program zawodów CSIO5* Sopot 2019 obejmował również drużynową rywalizację Longines FEI Jumping Nations Cup™ of Poland, a zwycięstwo przypadło drużynie Belgii, która tym samym powtórzyła swój sukces z zeszłego roku.

 

Podsumowanie – TUTAJ.

 

 


Peder Fredricson (SWE) zwycięzcą GP w Sztokholmie

2019-06-16

 

Za nami pierwsze w historii zawody Longines Global Champions Tour Grand Prix of Stockholm! Zmagania odbyły się 15 czerwca, a zwycięzcą został Peder Fredricson (SWE) & 13-letni wałach H&M All In (Kashmir van Schuttershof – Fortune/Andiamo Z).

 

Podsumowanie, galeria i wyniki – TUTAJ

 

 


[ 1 ] [2] [3] <<...>> [249]
 
polski english