Roksana Fortuniak & Gea-S (Power Prince x Baby Bid) najlepsze w HPP w WKKW

2020-02-21

 

Za nami już III etap cavaliadowego Halowego Pucharu Polski we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego, a tym razem najlepsze okazały się Roksana Fortuniak (POL) & 17-letnia klacz Gea-S (Power Prince – Gloria Bid/Baby Bid)!

 

Zmagania rozegrano 21 lutego w Krakowie, a więcej na ten temat (wyniki, galeria, podsumowanie) można znaleźć TUTAJ

 

 


Plan gonitw w sezonie 2020 na terenie TWK Służewiec

2020-02-20


Niedawno ukazała się pełna rozpiska gonitw, które będzie można zobaczyć na terenie TWK Służewiec. Odpowiedni dokument w tej sprawie podpisał Tomasz Chalimoniuk, a więcej informacji na ten temat można znaleźć TUTAJ


Nie żyje Zucchero OLD

2020-02-14

 

Nadal trudno w to uwierzyć… Odszedł 7-letni oldenburski ogier Zucchero OLD (Zonik N.O.P. – Performance/Prince Thatch), uznawany za jednego z najbardziej utalentowanych koni ujeżdżeniowych. 

 

Więcej informacji o Zucchero OLD można znaleźć TUTAJ

 

 


Pepita (Ekstern x Eukaliptus) nagrodzona w Arabii Saudyjskiej!

2020-01-27

 

15-letnia Pepita (Ekstern – Pepesza/Eukaliptus) doceniona podczas wydarzenia Prince Sultan Arabian Horse Festival, które odbyło się w dniach od 23 do 25 stycznia br. w Rijadzie! Janowska klacz wywalczyła złoto w kategorii Mares 10+ Years Old. 

 

Szczegóły – TUTAJ.

 


Nie żyje Kannan (Voltaire x Nimmerdor)

2020-01-24

 

Odszedł Kannan (Voltaire – Cemeta/Nimmerdor) – jeden z najlepszych reproduktorów świata, który przez lata zajmował czołowe miejsca w rankingach WBFSH. Jego potomstwo jest chwalone za potęgę skoku oraz ambitne podejście do sportu, co doceniają także najsłynniejsi zawodnicy. 

 

Więcej – TUTAJ.

 

 


[ 1 ] [2] [3] <<...>> [260]
 
polski english