Janika Sprunger (SUI) & King Edward (Edward 28 x Feo) zwycięzcami GP w Poznaniu

2019-12-01

 

Na starcie cavaliadowego Grand Prix stanęło 50 par, a najlepsi okazali się Janika Sprunger (SUI) & 9-letni wałach King Edward (Edward 28 – Koningin de Lauzelle/Feo). Na liście startowej nie zabrakło również Polaków, najlepszy wynik uzyskał Wojciech Wojcianiec (POL), który wystartował wraz z 10-letnim wałachem Chintablue (Chintan – Dociacca/Chacco Blue).

 

Podsumowanie, wyniki i galeria – TUTAJ

 

 


Sandra Sysojeva & Furst najlepsi w poznańskim konkursie Dressage Cup!

2019-12-01

 

Za nami 1. odsłona zmagań Dressage Cup, którą rozegrano w trakcie Cavaliady w Poznaniu. Dresażyści pokazali swoje niezwykłe umiejętności, a tym razem najlepiej poradzili sobie Sandra Sysojeva (LTU) & 11-letni wałach Furst (Florenciano – Faible/Furst Piccolo). 

 

Wyniki, galeria i podsumowanie – TUTAJ.

 


Polski ogier zakwalifikowany do Korungu Oldenburskiego

2019-11-13

 

Sukces Leszka Chełstowskiego i Wiolety Sipak, którzy wspólnie hodują konie sportowe o profilu skokowym – wyhodowany przez nich 2-letni Chilli boy Maxx (Cornet Obolensky – Dark Chocolate Maxx/Darco) pojawi się na najbliższym Korungu Oldenburskim

 

Więcej informacji: TUTAJ

 

 


Start nowego sezonu Cavaliady!

2019-11-07

 

Poznań przygotowuje się do rozpoczęcia nowego sezonu Cavaliady, który wystartuje już 28 listopada br. Program wydarzenia obejmie zawody w różnych konkurencjach, ale na miejscu odbędzie się również np. III Ogólnopolski Czempionat Koni Ras Szlachetnych w Skokach Luzem.

 

Więcej informacji: TUTAJ i TUTAJ

 

 


Wyniki Korungu Związku Holsztyńskiego 2019

2019-11-04

 

Za nami 39. Korung Związku Holsztyńskiego (od 31 października do 2 listopada) – podczas wydarzenia przed komisją stanęło 71 ogierów, a wśród nich konie należące do Anny Farysej (POL). 

 

Wyniki: TUTAJ

 


[1] [2] [ 3 ] [4] [5] <<...>> [259]
 
polski english