ME Dzieci, Juniorów i Młodych Jeźdźców

2012-08-21
W finałowym konkursie kategorii dzieci nasi reprezentanci zajęli miejsca 20 - Adam Grzegorzewski i Fenicjanka, oraz 23 - Monika Grundkowska - Zeta. gratulujemy!

Komplet wyników publikujemy poniżej.
czytaj dalej »

Sukces podczas ME Ebreichsdorf

2012-08-17
Dobre wiadomosci nadeszły z austriackiego Ebreichsdorfu, gdzie rozgrywane są młodzieżowe Mistrzostwa Europy w konkurencji skoków przez przeszkody. W zakończonej dzisiaj rywalizacji dzieci Polska drużyna zajęła wysokie piąte miejsce! Gratulujemy.
Szersza relacja z ME zostanie zamieszczona w niedzielę, po zakończeniu rywalizacji we wszystkich kategoriach wiekowych.

Wyniki

ME Dzieci, Juniorów i Młodych Jeźdźców Magna Racino

2012-08-16
 Od wtorku w austriackiej miejscowości Magna Racino rozgrywane są Mistrzostwa Europy Dzieci, Juniorów i Młodych Jeźdzców.

Pride of Poland 2012

2012-08-16
Tegoroczna aukcja Pride of Poland, która tradycyjnie jest zwieńczeniem Dni Konia Arabskiego odbyła się w niedzielę 12.08.2012. W ofercie głównej znalazło się 28 koni. Ostatecznie sprzedano 19 klaczy za przeszło 1,3 mln Euro uzyskując średnią cenę na poziomie ok. 70 tysięcy Euro. Najdroższe okazały się córki doskonałego og. Gazal Al Shaqab - Ejrene i Etnologia.  Osiągnęły one ceny 440 i 370 tysięcy Euro.

Filmowa relacja z aukcji
Wyniki aukcji

MEMJ/CIC3-W Malmo

2012-08-12
 Niepowodzeniem zakończyły sie zmagania naszych wkkwistów w szwedzkim Malmo. W ostatni weekend rozegrano tam MEMJ oraz konkurs z cyklu PŚ. Start naszej drużyny w ME zakończył się na krosie - bardzo trudną próbę terenową ukończyła jedynie Tatiana Elzanowska i The Blue Frontier.